Pisze jeszcze raz bo od wczoraj nie dostalam odpowiedzi:<

hmm.. to tak:D to ma byc rozprawka....
->Czy zgadzasz sie z twierdzeniem, ze: "godnosc czlowieka naprawde lezy w jego mysli i w jego uczuciu?" wykorzystaj 3 przyklady ludzkich postaw znanych ci z tekstow literackich, filmowych,filozoficznych lub publicystycznych.

Prosze nie brac z neta..:D Dziex z goryy :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T23:31:16+01:00
Ewcia! to jest ROZPRAWKA! baardzo pracochłonna forma. nikt Ci tego nie napisze za 3 pkt. dajesz to już kolejny raz, tracisz kolejne punkty, a tak naprawdę rozmieniasz swoje szanse na drobne. jej.. już samo szukanie tych argumentów w literaturze to o maatkooo! ;p

okej, żeby nie było, że punkty zabieram, a nic nie pomagam, to napiszę Ci co wiem.

musi być wstęp, w którym będzie występowała teza. potem punktowany jest każdy argument i jego rozwinięcie. w zakończeniu jeszcze raz teza. potwierdzona.

co możesz przytoczyć.. może Balladynę, która wszystkich tam bez mrugnięcia okiem zabijała. Juliusz Słowacki "Balladyna. i jeszcze była jakaś Lady M., która też zabijała, a potem wydawało jej się, że cały czas ma krew na rękach. o! "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego. dobrzy chłopcy z ziomów byli, normalnie nikomu by krzywdy nie zrobili, ale musieli zabijać. i musieli sobie z tym wewnętrznie poradzić. tak samo Staś z "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Nel była w szoku jak Staś ludzi zabił. a do modlącego się np. nie był w stanie strzelić. z życia to coś o gwiazdach. jedne sprzedają w mediach swoje prywatne życie, inne nie.

wybacz, może za więcej punktów, przysiadłabym, napisała Ci całą rozprawkę. ale tak - nie ;) pozdrawiam