Hej.! Prosze o napisanie listu do chorej koleżanki (ale ma w nim nie byc nic o chorobie). Moze byc o przygodach w szkole o pogodzie itd. itp... ;]


Prosze o piękne listy.!
Zadanie do jutra za najlepsza odpowiedz dam najwięcej punktów ;*

3

Odpowiedzi

2010-01-16T23:10:26+01:00
Droga Elizo !
Chciałam opowiedziedzieć ci o tym co ostatnio zdarzyło się w szkole. Nie ma cię jóż bardzo długo i pewnie nie wiesz że zmieniła się nam nauczycielka od języka polskiego.Ta nowa pani jest dóżo fajniejsza od poprzedniej.Nazywa się Ola Wróblewska ostatnio zadała nam opis najlepszej koleżanki .Opisałam ciebie.Pani powiedziała że naprawdę musisz być tak wspaniała jak moje wypracowanie i postawiła mi piątkę z plusem .Nie mogę się doczekać twojego powrotu.
Kasia
2010-01-16T23:11:13+01:00
Droga Aniu!

Warszawa,
15.01.2010
Na wstępie mojego listu, pragnę Cię gorąco pozdrowić. Chciałabym Ci tyle opowiedzieć, co się tu u nas dzieje.
Ostatnio sporo się wydarzyło w naszej szkole. Zapisała się do nas nowa uczennica. Dosyć dziwna jest, do nikogo się nie odzywa, siedzi sama na przerwach itd. Chociaż na lekcjach jest akrtywna i na prawdę dużo wie. Jednak to nie jest jedyna nowa wiadomość. Mamy też nową panią od geografii, która jest wprost prześmieszna. Z dziewczynami nie możemy doczekać się , kiedy wreszcie będzie ta lekcja. Pani jest cudowna, opowiada z taką pasją,że chce się jej słuchać. Mówię Ci, jest taka cisza na lekcjach, że szok. Natomiast, kiedy zakończymy temat, to rozmawiamy z nią na różne inne tematy. W ogóle to jest bardzo młoda, może dopiero po studiach. Szkoda, że Cię tu nie ma, bo na pewno spodobała by Ci się.
Na zakończenie mojego listu, chciałabym Cię jeszcze raz cieplutko pozdrowić, trzymaj się Aneczko.

Twoja przyjaciółka Kasia
2010-01-16T23:35:34+01:00
Witaj Kasiu( np.) Szczecin,05.01.2010r

Na początku mojego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić. Co u ciebie słychać, bo u mnie wszystko dobrze. Jak ci idzie w szkole? Moja mama martwi się o mnie, bo się troche opuściłem w nauce ale nie jest źle. Mam nadzieję, że tobie się powodzi, ponieważ zawsze byłaś ode mnie lepsza w nauce.
Jaka u was pogoda? U nas w Szczecinie jest mroźno. Z okna mam piękne widoki na drzewa ozdobione białym puchem ten widok jest zachwycający! Cieszę się, że jest zima bo jeździmy częściej z klasą na lodogryf. Zdaża się, że na wychowaniu fizycznym wychodzimy na dwór i lepimy bałwana lub jeździmy na sankach. Ostatnio ze szkoły wróciłem cały mokry, gdyż chłopaki z mojej klasy natarli mnie śniegiem. Mam nadzieję, że Tobie nie zdażają się takie niespodziewane niespodzianki. Czasami boje się wychadzić ze szkoły, bo myśle że oni na mnie czekają ze śniegiem w rękach.
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę powodzienia w szkole!

P.S. Czekam na list z twojej strony. Mam nadzieje, że mi odpiszesz.
Maciek(np.)