Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T11:31:38+01:00
Dnia 20.20.2020 roku o godzinie 14.00, na rynku w Opolu pojawiła się sławna gwiazda. Była nią Ashley Tisdale. Aktorka i piosenkarka. Wystąpiła we wszystkich częściach High School Musical. Jest bardzo lubiana szczególnie przez młodzież.
Piosenkarka wyszła na scenę i zaśpiewała kilka najbardziej znanych i lubianych hitów. Wszyscy się świetnie bawili i razem śpiewali. Po darmowym koncercie w naszym kraju gwiazda rozdała wszystkim swoje zdjęcia z autografami i robiła wspólne zdjęcia.
Ten dzień był niezapomnianym dniem dla każdego fana. Ashley Tisldale specjalnie dla polaków zaśpiewała za darmo.
Po koncercie gwiazda udała się do Wrocławia, aby zwiedzić miasto i załatwić pewne sprawy. Następnie z tego miasta poleciała prosto do Nowego Jorku.
Mamy nadzieję, że to nie pierwsza i nie ostatnia amerykańska gwiazda, dała tak wspaniały koncert w Polsce.
1 4 1
2010-01-17T11:32:28+01:00
Pewnego dnia do mojego miasta przyjechała wszystkim młodym fankom znana Hannah Montana. Młode dziewczyny były zafascynowane i bardzo zdziwione ze taka wielka gwiazda mająca popularność na całym świecie zechciała zawitać do naszego skromnego miasteczka. Hannah oznajmiła nam, ze przez wiele miesięcy szukała miejscowości, w której znajdzie spokój od zdjęć, wywiadów i poprosiła nas abyśmy przez tydzień nie ogłaszali nikomu ze się tu znajduje, w zamian udzieli odpowiedzi na pytania, przyjmie zaproszenie od każdego i na koniec odbędzie się koncert. Wszyscy się zgodziliśmy po czym powróciliśmy do swych domów. Po tygodniu było wspaniale ! Hannah okazała się być bardzo sympatyczna dziewczyna.