Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-17T11:36:54+01:00
Mam wielu znajomych jednak uważam, że Iza jest moją najlepszą przyjaciółką. Iza jest niewysoką, drobną blondynką o niebieskich oczach. Ubieramy się podobnie. Mamy wiele wspólnych zainteresowań i tematów, dlatego nigdy się ze sobą nie nudzimy. Możemy rozmawiac ze sobą godzinami. Kiedy mam jakiś problem wiem, że mogę na nią liczyc, wyżalic się jej, a ona mnie pocieszy i coś poradzi. Kiedy ona ma problem, odwdzięczam się jej tym samym.

Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb. Rzadko się ze sobą kłócimy. Bardzo lubimy spędzac ze sobą czas. Mam nadzieję, że ta przyjaźń będzie trwała jak najdłużej...
2 4 2
2010-01-17T11:37:38+01:00
Moja przyjaciółka nazywa się Paula XXX, w lipcu skończy 19lat.
Jest wysoką, niebieskooką brunetką przy tuszy.
Przyjaźnimy się od 5lat. Paula ma świetny kontat z ludźmi. Potrafi rozweselić towarzystwo. Uwielbiamy się wygłupiać. Jednak zabawa to nie wszystko, a prawdziwy przyjaciel powinien odnaleźć się także w sytuacji, w której jedna osoba cierpi. Ona własnie taka jest, potrafi pocieszyć gdy jest źle. Mogę przyjść i zadzwonić do niej dosłownie zawsze, o kazdej porze dnia i nocy.


"Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw (..)"
2 4 2