C++

Jaś i Małgosia postanowili wybrać się do kina, znaczy się, na film, i to jakiś rozrywkowy. Jak postanowili, tak zrobili. Po jakiejś pół godzinie seansu Małgosia przysnęła (w końcu ileż razy można ten sam film oglądać…)
Z braku lepszego zajęcia Jaś zaczął liczyć ilość osób w poszczególnych rzędach. Okazało się, że w każdym rzędzie siedzi (lub poleguje, jak Małgosia) inna ilość osób. Jaś postanowił znaleźć dwa rzędy o najbardziej różniących się ilościach osób. Kiedy wrócił do domu, zabrał się do pisania odpowiedniego programu.
Zadanie
Twój program powinien najpierw wczytać liczbę naturalną N z zakresu od 3 do 1000 oznaczającą ilość rzędów. Następnie powinien wczytać N liczb naturalnych (z zakresu od 0 do 100) oznaczających ilości osób w kolejnych rzędach i wypisać 2 liczby - ilości osób w rzędach o największej i najmniejszej liczbie osób.

Przykład
Dla danych wejściowych
5

5 2 7 1 3
Program powinien wypisać wynik: dwie liczby naturalne w jednym wierszu (ze znakiem końca wiersza), oddzielone pojedynczym odstępem (najpierw większą, potem mniejszą). W powyższym przykładzie wynik programu powinien być następujący:
7 1

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T20:45:17+01:00
#include <iostream>
using namespace std;
int main ()
{
int n;
cin>>n;
int max=0, min=2000, pom;
for (int i=0; i<n; i++)
{
cin>>pom;
if (pom>max)
max=pom;
if (pom<min)
min=pom;
}
cout<<min<<" "<<max<<endl;
return 0;
}