Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T15:17:56+01:00
Jeśli chodzi o mnie to nie zawsze jestem posłuszna rodzicom. Czasami każą mi robić takie rzeczy, o których nawet nie myśle. Np. nie lubię sprzątać a moi rodzice mają na tym punkcie szał. Lubię mieć wszędzie czysto, i już. Nie dają się oduczyć. Czasami tak jest w życiu. Ale częściej staram sie być im posłuszna. Jeśli chodzi o komputer, to korzystam z niego w sposób umiarkowany, to znaczy, że tak nie za dlugo. W dzisiejszych czasach dzieci nie są posłuszne rodzicom. Chociaż istnieją wyjątki. Ale ja mam pod tym względem uchubienia i niestety ie daje rady sobie z tym. Bardzo kocham moich rodziców i będę się starała zmienić swoje postepowanie.

Mam nadzieję, że pomogłam, tylko ,że niewiem ile jest tak ze stronę, więc napisałam na oko.
1 5 1
2010-01-17T15:20:03+01:00
Rodzic ,to człowiek ,który zawsze ci pomoże i kochać cię będzie bezgranicznie... niestety my , dzieci, czasami tego nie doceniamy. Nie potrafimy zrozumieć ,że nie każdy ma takie szczęście jak my i, że trzeba szanować to co dostaliśmy.
Mówimy "Kocham cię , mamo" Ale ,czy słowo "kochać" oznacza brak pomocy , ciągłe spory i kłótnie ? Tak już jest. Jak jest się młodym nie zwraca się uwagi na mamę , czy tatę... oni posprzątają, oni nic nie rozumieją są już starzy, kto by to umył... rodzice. Ale w przyszłości sami nimi będziemy i nasze dzieci będą robić to samo. Nikt nie jest idealny i choć ich kochamy to powinniśmy to pokazywać i czasem powiedzieć " Zrobię ci herbaty ,mamo".
Kochać to znaczy troszczyć się.
Każdy z nas kocha rodziców i są dla nie go najważniejsi ,ale zrozumiemy to dopiero za 10 lat.