Odpowiedzi

2010-01-17T15:29:24+01:00
Panie Bozę,
Który jestes w niebie, w tej mojej modlitwie od serca chce Ci powiedziec, ze bardzo Cie kocham , oraz ze wszyscy ludzie tez Cie kochaja lecz o tym nie wiedza, wiec Boze prosze Cie aby ateisci poznali swiatłośc swiatła .
AMEN


Jezu,
Każdy człowiek ma swojego anioła stróża, który podpowiada nam co jest dobre a co jest złe. Sa takze ludzie, którzy ulegaja szatanowi, Bardzo mnie to martwi, ponieważ działaja oni negatywnie na innych ludzi, Na szczescie sa tracy ludzie którzy pomagaja im sie nawrócic!!! Tletego tą modlitwe ofiaruje za nich.

AMEN!!!

POZDRAWIAM!!!
20 3 20
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T15:34:42+01:00
1). Panie Boże, proszę Cię, by ludzie nie znający Twojej wiary i potęgi znaleźli światło wśród mroku. Niech odkryją tajniki naszej religii i przyjmą chrzest z szacunkiem do Jezusa. Modlę się dziś przed Tobą, jak chcę by modlili się kiedyś Ci ludzie, zagubieni na drodze do złego światła. Błagam Boże, oświeć ich swoim wiecznym blaskiem, niech wierzą razem ze mną.
2). Maryjo, matko. Proszę Cię, abyś miała pod opieką wszystkich misjonarzy i głoszących naukę o Chrystusie. Niech będą bezpieczni w swej podróży po bezdrożnych zaułkach tego świata. Błagam o to, by ludzie którzym głoszą wiarę, przyjęli ją z radością w sercu i uszanowali to co misjonarze robią dla Boga.

Pisz dużymi literkami xD
33 4 33
2010-01-17T18:00:26+01:00
WSZECHMOGĄCY ,WIECZNY BOŻE,KTÓRY ODDAŁEŚ WSZYSTKIE NARODY SWOJEMU UMIŁOWANEMU SYNOWI,PRZYŁĄCZ DO SWEGO KOŚCIOŁA RODZINY WSZYSTKICH LUDÓW,ABY SZUKAJĄC CHRYSTUSA I ŚWIATŁA PRAWDY,ZDOŁAŁY DOJŚĆ DO CIEBIE,PRAWDZIWEGO I JEDYNEGO BOGA.PRZEZ CHRYSTUSA PANA NASZEGO.AMEN


ZA TYCH ,KTÓRZY GŁOSZĄ NAUKĘ O CHRYSTUSIE

BOŻE,TY CHCESZ,ABY WSZYSCY LUDZIE ZOSTALI ZBAWIENI I DOSZLI DO POZNANIA PRAWDY;PROSIMY CIĘ POŚLIJ ROBOTNIKÓW NA SWOJE ŻNIWO I DAJ IM Z CAŁĄ UFNOŚCIĄ GŁOSIĆ TWOJE SŁOWA,ABY SZERZYŁO SIĘ ŚWIATŁO TWOJEJ EWANGELII I ABY WSZYSTKIE NARODY POZNAŁY CIEBIE,JEDYNEGO PRAWDZIWEGO BOGA,I PRZEZ CIEBIE ZESŁANEGO JEZUSA CHRYSTUSA,TWOJEGO SYNA,PANA NASZEGO.POBŁOGOSŁAW PANIE TYM,KTÓRZY GŁOSZĄ NAUKĘ O CHRYSTUSIE.AMEN

16 4 16