Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T17:38:19+01:00
DATA,MIEJSCOWOŚĆ

Droga ciociu!
Piszę do Cibie ten list właśnie dziś w Wigilię, dlatego żebyś wiedziała, że w tym dniu o tobie pamiętam. Jesteś teraz tysiące kilometrów ode mnie i wiem,że nie ma najmniejszej szansy abym mógł się dziś z tobą podzielić opłatkiem.Troszkę mi przykro, że nie mogłaś przyjechać, ale rozumiem, że zatrzymała Cię ważna sprawa.
Właśnie skończyłem pomagać mamie sprzątnąć po wigilijnej kolacji, która była wyśmienita.Ale zacznę od początku.Na tę uroczystość przybyła do nas ciocia Stasia z wujkiem Józkiem, dziadek Edward i babcia Frania byłem ja ,rodzice i Hania.Gdy zaświeciła pierwsza gwiazdka siedliśmy do stołu, podzieliliśmy się opłatkiem.Potem rozpakowaliśmy prezenty.Dostałem nową grę, która jest cudowna.
Mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy.
Tęsknię i pozdrawiam:
Tomek
ps.Wesołych Świąt!
11 4 11
2010-01-17T17:41:53+01:00
warszawa, 24.12.2009

kochana ciociu

na wigilie przyjechala do nas ciocia grażynka z wujkiem markiem przyjechali tez babcia zosia z dziadkiem wladkiem gdy zaświecila pierwsza gwiazdka zasiedlismy do stolu ale najpierw podzielilismy sie oplatkiem na stole bylo dwanascie potraw gdy juz zjedlismy to rozpakowywalismy prezenty dostalem odjazdową gre. troche mi bylo smutno bez ciebie na wigili ale wiem ze jestes kilka dziesiąt tysiecy kilometrów stąd i nie moglas przyjechasc do nas na wigilie bo zatrzymaly cie wazne sprawy ale to nic pewnie zobaczymy sie w inne swieta
bardzo cie koham
do zobaczenia
4 3 4