Wyspa Bora-Bora


1Świadomie wybierz miejsce,które chciałbyś odwiedzić.
2Postaraj się zdobyć porę informacji na temat celu twojej podróży.
3Uzasadnij dlaczego akurat to miejsce,
4Zastanów się czy spędzisz ta podróże sama czy z kimś.Wybrałam już wyspę bora-bora tylko pomóżcie mi ja opisać sama nie dam rady mam to na jutro tylko błagam nie z netu!!!!!!!!!!!!!!

Daj najlepsze odpowiedz tylko błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T18:16:51+01:00
Chciałabym odwiedzić wyspę Bora- Bora. Jest to wyspa na Oceanie Spokojnym, znajduje się w archipelagu Wysp Towarzystwa, na północny zachód od Tahiti. Od roku 1845 wyspa weszła w skład Polinezji Francuskiej. Zamieszkują ją Polinezyjczycy, a jej powierzchnia to około 44 km2.Na wyspie znajdują się dwa szczyty: Pahia (661 m n.p.m.) oraz Otemanu 727 m n.p.m., a w pobliżu znajdują się dwie mniejsze wyspy koralowe. Została odkryta przez holenderskiego żeglarza Jacoba Roggeveena w roku 1722.Wyspa jest ważnym ośrodkiem turystycznym.
Wybrałam to miejsce, ponieważ uwielbiam ciepły klimat, który sprzyja opalaniu. Na wyspach wspaniale się odpoczywa, woda w oceanie jest ciepła i czysta, co słuzy kąpielom.
Uważam, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, ze względu na wszystkie walory. Ciekawie też będzie poznać tamtejszą kulturę.
Podróż spędziłabym z grupą najlepszych znajomych, by jeszcze lepiej się bawić.