Odpowiedzi

2010-01-17T21:00:50+01:00
TEGO SMAKU NIGDY NIE ZAPOMNĘ.BYŁA TO HERBATA O SMAKU JABŁKO Z MIĘTĄ.BYŁO TO KWAŚNE I SŁODKIE.PACHNIAŁO PRZECUDOWNIE TEN ZAPACH ROZPŁYWAŁ SIĘ W USTACH.NIGDY TEGO NIE ZAPOMNĘ.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T21:04:27+01:00
Pewnego dnia,gdy pojechałam do dziadków na wieś spotkałam moją koleżankę .Bardzo dawno się nie widziałyśmy więc postanowiłyśmy spędzić jakoś miło czas razem ,więc poszłyśmy przejść się do sadu :).
Położyłyśmy się na zielonej pięknej trawie patrzyłyśmy w niebo i rozmawiałyśmy :).
Nagle ujrzałyśmy jedno jedyne drzewo na środku polany na,których rosły jabłka. Podeszłyśmy bliżej. Zapach był taki soczysty i taki nie do opisania. :)).
Zerwałyśmy po jednym jabłku,gdy go spróbowałam poczułam ię jak w niebie w życiu nie jadłam takiego jabłka .....
W smaku były lekkie soczyste słodkie jak miód ...
Nigdy w życiu nie zapomne tego smaku i zapachu świeżego owocu :)


Mam nadzieje,że podsunęłam jakiś pomysł :) :* Pozdrawiam
2010-01-17T21:09:22+01:00
Pewnego dnia moja mama postanowiła zrobić placek, a niebyła ona dobrą kucharką.
Gdy zaczynała robić ciasto zauwarzyła że niema galaretki więc szybko się ubrała i poszła do sklepu.Moim zadaniem było przypilnowanie ciasta,lecz niestety oglądając telewizor zapomniałam o cieście.Po kilku minutach poczułam zapach przypalonego ciasta.Szybko pobiegłam do kuchenki lecz było zapuźno. Ciasto było przypalone.Pomyślałam: Sklep jest dosć daleko sprubuje od nowa.Szybko złapałam za miskę i zaczełam wyrabiać ciasto.Gdy mama wruciła ciasto było gotowe.Po zrobieniu galaretki nasz placek wyglądał przepysznie a smak i zapach był zniewalający.
Nigdy niezapomne tej historii oraz naszego placka =].