Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-17T22:29:40+01:00
Na pewni nie jesteśmy bezradni. Według mnie to czy będziemy żyć w tych "bezpiecznych czasach" zależy tylko od nas samych. Nie można dawać kierować się przez kogoś innego. trzeba mieć własne zadanie, wałse zasady, własny pogląd na świat. Myślę, że to kwetsia charta ducha. Wydaję mi się , że pare osób tych "dojarzelej" patrząca na świat zebrało się w kupę i nie dawało się tej gorszej połówce to szybko Ci drudzy zmienili by swoje poglądy. Dlatego myślę, że to w jakich "czasach" będziemy życ czy w tych bezpieczniejszych czy w tych nijakich zalezy tylko od nas. : ))
2010-01-17T22:32:24+01:00
" takie czasy "
W dzisiejszych czsach trudno jest o bezpieczeńctwo .lecz nie jesteśmy bezradni . wszyscy ludzie chcieli by być bezpieczni . możemy przyczynić się do bezpieczeństwa . jeżeli nikt nikomu by nie groził , nie bił go , i przedewszystkim nie zabijał to nikt by się nikomu tym samym nie odwdzienczył . stare przysłowie mówi nie czyń drugiemu co tobie nie miłe . apeluję do wszystkich bądżmy dobrzy !!!!!!!!!!!!!!
2010-01-17T23:18:26+01:00
Tak do końca to nie jest prawda, że jesteśmy bezradni wobec usprawiedliwienia "takie czasy".
No bo przecież, gdybyśmy od razu reagowali widząc uliczne bójki.. nie bojąc się dzwonić na policję natychmiast.. Życie od razu wyglądałoby inaczej.
By żyć w "bezpiecznych" czasach należy widząc zagrożenie, niezwłocznie informować o tym innych, policję.
Należy zapobiegać młodzieży brania środków odurzających, picia alkoholu, czy palenia tytoniu. Bo to najczęściej przez nią życie nabiera barw szarości..