Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T12:24:37+01:00
NIEUDANY EGZAMIN
Od tygodnia uczyłam się na bardzo trudny egzamin z całych trzech lat z fizyki. Nie jest to moja mocna strona, rzec można nawet pięta achillesowa. Tak więc przez ostatnich kilka dni nieustannie się uczyłam. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ od tej oceny zależy, czy dostanę się do tej szkoły, do której chcę.
W dniu egzaminu przyszłam do szkoły bardzo zdenerwowana. Przed lekcją fizyki poczułam strach. Usiadłam na korytarzu i z pośpiechem zaczęłam kartkować książki. Przyglądając się wszystkim zadaniom uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nic, a nic nie pamiętam. Wszyscy uczniowie mojej klasy zachowywali się podobnie. Adam uderzał się książką w głowę, próbując coś do niej wbić, a Ola pospiesznie zmawia modlitwę, aby naszej nauczycielce coś się stało. Niestety, nie spełnia się. Nauczycielka z uśmiechem triumfu otwiera nam drzwi do klasy. Wszyscy zajmujemy miejsca. Próbuję wyjąć z teczki długopis, lecz za bardzo trzęsą mi się ręce. Kiedy pani rozdaje nam egzaminy, wszyscy patrzymy jakby była to czarna magia. Odwracając na drugą stronę zauważam, że są także definicje. Od razu poprawia mi się humor, bo to najlepiej umiem. Niestety, kiedy jestem przy połowie dzwoni dzwonek kończący lekcję. Zdenerwowani dopisujemy ostatnie zdania. Wiemy, że egzamin poszedł nam beznadziejnie. I na dodatek o wynikach dowiemy się dopiero za tydzień. Ale ja już dzisiaj mogę powiedzieć, że był to najgorszy egzamin w moim życiu.

SPEŁNIONE MARZENIE
Moim największym marzeniem od przynajmniej 2 lat był skuter. Bardzo chciałbym go dostać. Kiedy na ulicy widziałem jeżdżące skutery od razu czułem zazdrość. Nie pamiętam, ile razy wspominałem rodzicom, ciociom, babciom, że chciałbym go dostać. Niestety zawsze zostawałem zbywany. Rodzice od razu zmieniali temat, lub mówili, że jestem jeszcze na niego za młody. Za każdym razem , kiedy to słyszałem czułem się strasznie rozczarowany. Od pewnego czasu przestałem ich prosić o skuter. Oczywiście o nim nie zapomniałem. Ciągle o nim marzyłem, lecz postanowiłem, że nie chcę, aby robili mi łaskę. Dalej codziennie marzyłem o tym dwukołowcu, którym mógłbym jeździć po ulicach mojego miasta. Pewnego dnia zobaczyłem w telewizji reklamę, w której mówiono, że wystarczy jeden SMS, aby wygrać to "cacko". Postanowiłem spróbować. Podekscytowany wcisnąłem numer i wysłałem SMS-a. Nie wyobrażacie sobie nawet, jak się niecierpliwiłem, czekając na wyniki. Aż tu tydzień później okazało się, że go wygrałem. Od razu popędziłem do rodziców, podzielić się swoim szczęściem. Byli oni tak samo szczęśliwi jak ja. Był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
18 4 18
2010-01-18T12:27:26+01:00
Denerwująca wizyta;
Dzisiaj w szkole,było strasznie nudno na lekcjach,i tak dobrze że dzisiaj były skrócone do 25 minut. Dziś wcześniej skończyliśmy lekcje- o 12.20. Gdy wychodziłem ze szkoły zadzwoniła do mnie mama, i powiedziała że zapisała mnie na 14.00 do dentysty. Strasznie nie lubie tam chodzić.
Była bardzo długa kolejka.Zastanawiałem się czy w ogóle z stamtąd wyjdę jeszcze dziś... Po godzinie wyczytano moje nazwisko,więc wszedłem do gabinetu lekarza. Kazał mi się położyć na fotelu i badał moje zęby,niestety stwierdził że trzeba jeszcze usunąć mi dwa zęby bez znieczulenia,strasznie tego nie chciałem.. gdy wyrwał jednego,strasznie bolało aż poleciały mi łzy z oczu,przy drugim już mniej czułem. Strasznie się zdenerwowałem gdy musieli mi usunąć dwa zęby. To była denerwująca wizyta...

nieudany egzamin;
Dwa tygodnie temu,pisaliśmy egzamin próbny. Dziś pani oddawała testy i czytała kto ile punktów zdobył. Ten test był prosty. Na pewno poszło mi najlepiej z klasy, myślę że będę miał powyżej 30 pkt na 40. Nauczycielka wyczytywała nazwiska według listy. W końcu przeczytała moje i okazało się że zdobyłem 20 punktów! To bardzo mało. Zamurowało mnie. To był nieudany egzamin.

spełnione marzenie;
Dziś w piękne słoneczne południe oglądałem telewizje,zauważyłem reklamę która mnie zaciekawiła: "Wielka szansa. Wyślij sms o treści konkurs na numer 2691- Do zdobycia laptop warty 10 tysięcy złotych, z wbudowaną kamerą i mikrofonem. Windows 7." zawsze marzyłem o takim laptopie! Pomyślałem- a co mi szkodzi. i wysłałem. po 2 dniach zadzwonili do mnie że wygrałem...
14 3 14