Odpowiedzi

2010-01-18T15:00:23+01:00
Droga Kasiu
Bardzo jestem ciekawa co zamierzasz robić w tegoroczne ferie?
Ja postanowiłam razem z rodziną udać się w góry. Ma napadać dużo śniegu więc mam nadzieję, że nie będzie mi się nudzić. Nareszcie wypróbuję moje nowe narty. Może nawet poznam kogoś ciekawego? Myślę, że moje ferie będą udane i mam nadzieje, że twoje również takie będą. Czekam na raport od ciebie.


Całuję Basia
2010-01-18T15:18:07+01:00
Warszawa, dn. 12.01.2010r.

Cześć Ewo !
Co u Ciebie słychać? Jak się uczysz? Kiedy masz ferie? Moja przerwa rozpocznie się na początku lutego. Już teraz chcę Ci opisać moje plany na ten czas.
Na początku ferii( pierwsze pięć dni) pojadę w góry - do babci i dziadka. Będę jeździła na nartach i oglądała górskie krajobrazy. Potem do końca przerwy będę odpoczywać w domu, czytając książki, pomagając rodzicom, oglądając ciekawe filmy i korzystając z komputera. Mam zamiar przebywać też na świeżym powietrzu, jeżdżąc na sankach i łyżwach, lepiąc bałwana i rzucając się śnieżkami z rodzeństwem.
Jeśli możesz przyjedź do mnie na trzy ostatnie dni ferii (tj.12,13, 14.02.2010r.) Zapraszam Cię serdecznie.
Pozdrawiam
Kaja
PS Proszę o szybką odpowiedź.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T15:18:53+01:00
Drogi Dawidzie!
.....W liście tym mam zamiar przedstawić Ci moje plany na najbliższe ferie zimowe.
Mianowicie jako, że rok temu jechałem z rodzicami w góry w tym roku także zamierzałem tam z Nimi jechać. Niestety moja Mama ciężko zachorowała, i w tym roku jadę z młodszym bratem, też w góry, ale nie tak blisko granicy jak rok temu.
....Jak już wyżej napisałem, w tym roku niestety nie mogę pojechać z rodzicami, a wstępny plan jest teki, że jadę z o 3 lata młodszym bratem. Na razie jest to plan wstępny, i mam nadzieję, ze tak zostanie, ponieważ tak właściwie nie pisze tego listu, żeby Ci się wyżalić, tylko żeby zapytać się Ciebie, czy masz już jakieś plany co do tych ferii? Jeżeli tak to trudno - mam nadzieję, że brat da mi trochę spokoju i nie będę go musiał np. karmić :D. Lecz jeżeli okazałoby się, że nie masz żadnych planów to bardzo bym się ucieszył jeżeli zgodziłbyś się potowarzyszyć mi przez okres tych ferii.
....Prosiłbym Cię także, żebyś na ten odpowiedział, bo jak nie odpowiesz to nie będę wiedział co mam robić: jechać z bratem, czy czekać na Twoja odpowiedź.
W każdym razie jeżeli masz jakiś plany na te ferie, to życzę Ci, zby byłu one udane i żebyś spędził je w gronie bliskich Ci osób.
...................................... ......................................(podpis)

PS. Pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinę!


Daj Najlepszą xD :)