Odpowiedzi

2009-09-28T22:38:24+02:00
W tym wypracowaniu przedstawię negatywny skutek pierwiastków promieniotwórczych na organizm człowieka. Opiszę jakie choroby wywołują i dlaczego trzeba ich unikać oraz jak je przetrzymywać, jak z nich korzystać.
No więc wiele pierwiastków promieniotwórczych wywołuje liczne choroby takich jak różne odmiany popularnej w dzisiejszych czasach choroby raka (trzuski, serca, i innych narządów).
Również promieniowanie z pierwiastków oddziałowywuje na nasz organizm negatywnie wyniszczając go od wewnątrz czy zewnątrz, Wyniszczenia skóry, narządów wewnętrznych.
Z takimi pierwiastkami trzeba bardzo uważać. Jeśli jest to możliwe Nawet ich unikać, gdyż mogą mieć one naprawdę negatywny skutek na nasz organizm w wielu przypadkach nawet śmiertelny. Z tego co wiem należy takie pierwiastki trzymać w specjalnych preparatach, cieczach, pudełkach czy też sejfach, dlatego że są one właśnie szkodliwe dla otoczenia a nawet z racji, że są bardzo drogie. By taki pierwiastek posiadać trzeba mieć specjalne pozwolenie np. będąc nauczycielem jest się kontrolowanym czy jest przestrzegane BHP.
Osoba cywilna ma naprawdę nikłe szanse na to, iż wejdzie w posiadanie takie przedmiotu czyt. Pierwiastka promieniotwórczego. Jeśli już pracujemy z takim pierwiastkiem trzeba być ubranym w specjalny strój pracować w rękawicach i specjalnych laboratoriach ze specjalistycznymi przyrządami do tego przeznaczonymi.

Dalej rozwiń sam gdyż nie wiem jaki masz opisać pierwiastek.
Doceń chociaż to co Ci tu przkazałem. (Prawie śpię troszkę nagwotmałem.)
1 1 1