Odpowiedzi

2010-01-18T15:23:48+01:00
Drodzy producenci zabawek! Piszemy do Państwa z proźbą o zaprzestanie produkcji zabawek niebezpiecznych dla dzieci ,m.i z dużą zawartością ołowiu i innych szkodliwych substancji. Jednak wiemy iż to nie tylko skłądniki wchodzące w skład lalek,samochodów,klocków lego ,itp szkodzą. Wiele zabawek straszy lub wprowadza w świat agresji nasze dzieci .Często doprowadzają nawet do śmierci (tworzą świat nie realistyczny). Mamy nadzieje ,że to przemówienie da wam do myślenia.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T15:36:41+01:00
Drodzy producenci zabawek!
Zwracamy się do was z prośba o zaniechanie przez was produkcji niebezpiecznych zabawek przeznaczonych dla naszych dzieci. Jako rodzice odpowiedzialni i troszczący się o dobro naszych pociech nie chcemy by przez wasze produkty nasze dzieci doznawały trwałych bądź nie trwałych uszczerbków na zdrowiu. Jest to wysoce nieodpowiedzialne postępowanie z waszej strony by produkować zabawki dla najmłodszych które tak naprawdę zamiast sprawiać radość dzieciom niejednokrotnie przyprawiają je o ból i długie pobyty w szpitalu np. przez połknięcie niebezpiecznych i małych elementów. wasze produkty powinny być opatrzone informacją dla dzieci w jakim wieku przeznaczony jest dany produkt i faktycznie dostosowane do wskazanego przez was produktu. Prosimy o poprawienie przez was jakości waszych zabawek gdyż niejednokrotnie zdarzało się że od zabawek odchodził lakier powodując u dziecka problemy jelitowe, widać było klej i inne substancje scalające co jest po pierwsze nieestetyczna oraz zagraża zdrowiu dzieci tak jak w przypadku wymienionym powyżej.
Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby w przeciwnym wypadku będziemy musieli przekazać tę sprawę wyższym urzędom.
Z poważaniem
Rodzice
2 5 2
2010-01-18T15:41:02+01:00
Drodzy Producenci zabawek!!!
My rodzice zwracamy się do wasz uprzejmą prośbą , abyście nie produkowali zabawek,które mogłyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić naszym dzieciom.Chodzi na o małe elementy,ostre i brzydko pachnące emulsją . Każdy człowiek , który ma dzieci wie ja trudno ich pilnować.
Producenci zabawek chcielibyśmy my rodzice i tu mozna napisać o :
- używanie emalii do malowania i jej zapach działający negatywnie na organizmczłowieka
- ostre i małe zakończenia zabawek łatwe do połknięcia
-łatwo o zadławienie
niebezpieczeństwo jakie stwarza np.pistolet na kulki
w zakończeniu ponowny zwrot do producentów prośba o produkcje większych i bardziej bezpiecznych zabawek


1 5 1