Przetłumacz tekst:
Heute hat mein Wecker nicht gelkingelt. Mein Bruder hat mich auch nicht gewekt. Ich bin um 7 Uhr 30 aufgestanden. Um 7 Uhr 40 habe ich meinem Hund gefutert und mit ihm ausgegangen. Ich habe geduscht und die Zahne geputzt aber ich habe den Fruchstuck nicht gegessen. Ich habe mich zum Physikunterrich verspäten. Ich habe Hausaufgaben gehabt aber ich habe sie nicht gemacht und ich habe eine sechs gekriegt. In der zweiten Stunde hat mich der Biolehrer abgefragt und ich habe wieder eine sechs gekriegt. Der Lehrer hat mich gewarnt und mir gesagt dass ich systematisch lernen soll. In der dritten stunde habe ich Kunst gehabt. Ich habe meinen Zeichenblock vergessen und der lehrer hat sich geargert. Ich bin bose na hause gekommen und unterwegs habe ich eingekauft.
Z GÓRY DZIKI;);*;****

3

Odpowiedzi

2010-01-18T15:40:52+01:00
Dziś nie, mój budzik nie gelkingelt. Mój brat powiedział mi nie gewekt too. Wstałem o 7 zegar 30-gi Na 7 zegar 40 I've gefutert mojego psa i wychodzić z niego. I grad i szczotkowane jego zęby, ale nie jadłem Śniadanie w formie bufetu na osobę. Muszę Physikunterrich późno. Miałem pracę domową, ale nie to zrobić i mam sześć. W drugiej godzinie byłem przesłuchiwany Biolehrer i znowu dostał sześć. Nauczyciel ostrzegał mnie i powiedział mi, że powinienem uczyć się systematycznie. W trzeciej godzinie miałem art. Zapomniałem pad szkic i nauczyciel geargert siebie. Na bose wróciłem do domu i jak ja zakupów.
2010-01-18T16:37:56+01:00
Dziś mój budzik nie działa.Mój brat nie powiedział mi zbyt.Wstałem o 7 zegar 30-gi .Na 7 zegar 40 miałem psa, i gefutert uważał. I grad i szczotkowane jego zęby, ale nie jadłem śniadanie w formie bufetu za osobę.Byłem spóźniony na Physikunterrich .Ja Zadania, ale nie zostały wykonane, i mam sześć dostał.
W drugiej godzinie byłem przesłuchiwany Biolehrer i znów sześć .Nauczyciel ostrzegał mnie i powiedział mi, że powinienem uczyć się systematycznie. W trzeciej godzinie miałem art. Zapomniałem pad szkic i nauczyciel geargert siebie. Na bose wróciłem do domu i jak ja zakupów.

Troche niewiedziałam ale jest tam coś więc masz sprawdz jeszcze sama i i jeszcze pare słów poszukaj bo ja niewiedziałam tak to chyba pomogłam troche.:*
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T18:32:33+01:00
Dzisiaj mój budzik nie zadzwonił. Mój brat mi o tym nie powiedział. Wstałam o 7:30. O 7:40 nakarmiłam psa i wyszłam z nim. Wzięłam prysznic i umyłam zęby, ale nie zjadłam śniadania. Spóźniłam się na fizykę. Miałam zadanie, ale go nie zrobiłam i dostałam jedynkę. Na drugiej lekcji nauczyciel od biologii mnie zapytał i znowu dostałam jedynkę. Nauczyciel mnie ostrzegł, że powinnam się systematycznie uczyć. Na trzeciej lekcji miałam sztukę. Zapomniałam mojego bloku rysunkowego i nauczyciel się na mnie zezłościł. Bałam się wrócić do domu ,a po drodze zrobiłam zakupy.
Coś takiego mniej więcej:P