Odpowiedzi

2010-01-18T16:24:12+01:00
Przedmiotem mojego opisu będzie matematyka. Lubię tą lekcję dlatego, że wiedza, którą na niej posiadłem jest przydatna w życiu codziennym. Obliczenia mogę zastosować praktycznie wszędzie, chociażby w sklepie robiąc zakupy. Dzięki niej mogą także obliczać przestrzeń pokoi i dobrze rozmieścić meble. No cóż, w końcu mówią, że "matematyka to królowa nauk".
2 5 2
2010-01-18T16:31:59+01:00
Przedmiotem mojego opisu będzie j. angielski. Bardzo lubię ten przedmiot, ponieważ w przyszłości chciałabym wyjechać na wakacje do Anglii i móc dobrze się posługiwać j. angielskim.
J. angielski jest językiem, który pozwala nie tylko nauczyć się mówić w tym języku, ale także poznać angielską kulturę i obyczaje. Na tym przedmiocie dobrze się czuję i wiem, że przychodząc na tą lekcje uzyskam nowe informacje. które pomogą mi w spełnieniu danego celu. J. angielski nie wymaga takie wysiłku jak inne przedmioty. Zadania domowe są łatwe i nie pracochłonne. Wystarczy wysłuchać nauczyciela na lekcji i zapamiętać parę szczegółów i oczywiście różnego rodzaju słownictwo, które pomoże mi w rozwiązaniu jakiegoś zadania. Jeśli chodzi o naukę tego języku nie jest to trudne, ponieważ nie ma takich rzeczy, które trzeba w jakiś trudny sposób zrozumieć. Nauczenie się na pamięć całkowicie wystarczy. A materiału nie jest zbyt dużo trochę słówek i konstrukcje zdań . Wystarczy polubić ten przedmiot i wszystko stanie się o wiele prostrze.
Moim zdaniem j. angielski jest wspaniałym przedmiotem i bardzo przydatnym. Chciałabym, aby było więcej takich przedmiotów.

Popraw sobie tylko błędy językowe i stylistyczne. Sorry ;(
4 2 4