Odpowiedzi

2010-01-18T17:29:51+01:00
Miłość- silne uczucie łączące dwojga ludzi.
Według mnie prawdziwa miłość powinna być szczera. Nie powinniśmy ukrywać przed partnerem lub partnerką niczego. Jak powiedział Antoine de Saint-Exupéry "Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku". Powinniśmy całościowo wierzyć w słowa partnera.
1 5 1
2010-01-18T17:35:21+01:00
Miłość to jest najlepsza cecha czlowieka.Choć nie każdy umie ją okazać.Miłość to ; ciepłe uczucia żywione wobec siebie nawzajem przez stworzenia Boże; silna więź emocjonalna łącząca np. przyjaciół lub rodziców z dziećmi; romantyczne uczucie połączone z silnym pociągiem do osoby płci odmiennej, pobudzające do zespolenia cielesnego; także upodobanie, zamiłowanie, pociąg do czegoś, lubowanie się w czymś.
Pismo święte mówi o miłości opartej na zasadach, takiej jak umiłowanie prawości czy też miłowanie nieprzyjaciół, których przecież trudno darzyć serdecznymi uczuciami. Ten aspekt miłości oznacza bezinteresowne przywiązanie do prawości i szczerą, wyrażaną czynem troskę o trwałą pomyślność innych osób.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T17:46:47+01:00
1.Miłość-możemy rozumieć rożnie.Większość ludzi odbiera to jako stan, postawę, uczucie do drugiej osoby.Darzymy ja wówczas czymś niepowtarzalnym zachowaniem czy jak wcześniej wymieniłam uczuciem.Dla innych słowo to oznacza inspiracje do wykonywania jakiś dzieł, obrazów,sztuki, lub jest natchnieniem do zrobienia czegoś nowego.


2.Miłość jest wtedy, gdy dwoje ludzi potrafi się doskonale zrozumieć nie wypowiedziawszy ani jednego słowa. Miłość jest wtedy, gdy wiemy, że w drugiej osobie jest nasze schronienie. Miłość jest wtedy, gdy chcemy całym sobą żyć dla drugiej osoby. Miłość jest wtedy, kiedy wzajemne relacje między dwojgiem ludzi opierają się na zrozumieniu, na zaufaniu, na cierpliwości... Miłość jest potężna, ale powinna być też wyrozumiała i powinna umieć wybaczać.
1 5 1