Odpowiedzi

2010-01-18T18:02:52+01:00
GDYBYM BYŁA CZARODZIEJKĄ NAZYWAŁABYM SIĘ KASSIE. BYŁABYM DOBRA I ZAWSZE WESOŁA. mIAŁABYM SWÓJ WŁASNY OGRÓD W NIM MOC KWIATÓW. nAPEWNO NIE ZAWSZE GRZECZNA I WŁAŚNIE NA TYM POLEGAŁYBY MOJE PRZYGODY.


mOIM PAŁACU BYŁYBY WIELKIE SZAFY W KTÓRYCH TRZYMAŁABYM ZAMKNIETE NA KLUCZYK ELIKSIRY. bYŁOBY CUDOWNIE. mÓJ KOT NAZYWAŁBY SIĘ MRUCZUŚ, A PAJĄK- LASSE. W MOIM POKOJU BYŁYBY WIELKIE PAJĘCZYNY I KSIĘGI Z KTÓRYCH MOGŁABYM CZROWAĆ. mIAŁABYM RÓŻDŻKĘ W KSZTAŁCIE SERCA I CZARNY STRÓJ Z KAPTUREM. OCZYWIŚCIE NI E ZABRAKŁOBY PODDANYCH.
RZADZIŁABYM CAŁYM MYM KÓLESTWEM NAJLEPIEJ JAK POTRAFIĘ LATAŁABYM NA MIOTLE.MAM NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ ZOSTANE CZAROWNIĆA. oBY TO MARZENI SIE SPEŁNIŁO.
5 3 5
2010-01-18T19:24:15+01:00
Gdybym była czarodziejką nazywała bym się Anette i byłabym wesoła, pogodna, szczęśliwa,pomocna, kochająca , dobra oraz miła i koleżeńska.Mieszkała bym w Duzym pałacu z wielkim ogrodem .Oraz miała bym dużo zwierząt.
Z wielką chęcią pomagała bym innym. Kochała bym odrzuconych i tych nielubianych. Byłabym szczęśliwa gdyby ktoś był szczęśliwy.Płakała bym z tym który płacze.
Chciałabym być czarodziejką bo mogłabym pomagać innym anonimowo ,ponieważ nie chcę aby ktoś czcił za coś co robię z przyjemnością i satysfakcją.
Pomagała bym każdemu .Kocham pomagać innym i chcę aby tak zostało.Z czarodziejską mocą mogłabym pomagać każdemu ,bez wyjątku. Do mojego pałacu każdy mógłby przyjść po pomoc .Biednym dała bym jedzenie chorym leki a nieszczęśliwym szczęście.Chcę aby tak było bo lubię pomagać innym...
4 2 4