~~~NAPISZ LIST DO RODZICÓW Z POBYTU NA OBOZIE ZIMOWYM~~~
To zadanie mam na jutro więc proszę o szybko i dobrą odpowiedź:)Daję dużo punktów więc także wymagam dobrych odpowiedzi!:)Proszę też nie z internetu bo będę uznawać jako spam! Nie piszcie tez że nie umiecie czy coś bo też będę usuwać dajcie szanse tym co umieją!!!:));*
Praca ma zajmować 1 pełna stronę kartki A4;))
Ocenę najlepszą dam dopiero późnym wieczorem więc proszę pisać a ja dopiero przeczytam i uznam która najlepsza!:)
Jak by coś było jeszcze nie jasne proszę pisać na priv a odpowiem na każde zadane pytanie:)
Powodzenia:*:)
!:*;]]

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T18:25:02+01:00
Kochani rodzice!
Jestem na zimowisku w Korbielowie. Na miejsce dotarliśmy bez większych problemów, parę godzin temu. Nie musicie do mnie dzwonić tak często, gdy będę tego potrzebowała, sama do Was napiszę. Zaraz po wyjściu z autokaru i wniesieniu swoich toreb na górę zjedliśmy obiad. Jedzenie tutaj jest bardzo dobre, jednak nie dorównuje pierogom, które robi babcia!
Gdy już zjedliśmy, pojechaliśmy na narty. Tu w Korbielowie - stoki są bardzo strome. Wraz z koleżanką ledwo utrzymałyśmy się na nartach. Jednak warto wjechać na górę, bo zjeżdża się bardzo przyjemnie. Gdy wróciłiśmy, byłam cała mokra. Już się przebrałam a szczerze mówiąc od jeżdżenia zgłodniałam, na szczęście niedługo będzie kolacja.
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, pozdrówcie i ucałujcie ode mnie całą rodzinę, wracam za tydzień. Mam nadzieję, że wytrzymacie tyle?
Pozdrawiam i całuję z Korbielowa,

Wasza Sylwia.


Zastosowałem Twoje imię? Nie obrazisz się? ;)
5 3 5