Odpowiedzi

2010-01-18T19:47:36+01:00
Czy warto warto przeżyć w życiu choćby jedną, prawdziwą przygodę ?


Podróże od wieków pasjonowały ludzi i motywowały ich do odkryć nowych, nieznanych miejsc. Od dawnych czasów do teraźniejszości nic się nie zmieniło. Ludzie nadal chcą podróżować i przeżyć przygodę swojego życia.
Zwiedzając jakieś miejsce, nabywamy nowych doświadczeń, spotykamy ciekawych ludzi, poznajemy ich opinie na różne sprawy i często dowiadujemy się prawdy o sobie. Podróż pomaga zrozumieć i głębiej poznać tradycje, zwyczaje oraz kulturę danego regionu. Podróżowanie kształci nas, a także zmusza do nieustannych przemyśleń tego, co się zobaczyło lub kogo się spotkało.Osobę, która zwiedziła choć cząstkę świata, bardzo łatwo rozpoznać, gdyż jest ona otwarta na przyswajanie nowych wiadomości, uczy się z większą chęcią od innych. Ma wewnętrzną potrzebę odkrycia czegoś nowego. Jest tolerancyjna, gdyż nabyła tą cechę, od ludzi, z którymi miała kontakt podczas podróży. Posiada wszechstronne zainteresowania, które nieustannie poszerza.
20 3 20
2010-01-18T19:47:37+01:00
W życiu powinno się przeżyć chodź jedną prawdziwą przygodę, ponieważ może nas ona wiele nauczyć. Po takiej przygodzie nie można się niczego spodziewać, wszystko pozostaje dla nas zagadną więc uczy nas ona jak i pozwala spędzić cudowne chwile. Taką przygodę zapamiętamy do końca życia. Będziemy ją wspominać przez wiele lat, a może w przyszłości opowiadać wnukom. Bez takich przygód życie byłoby nudne.

nie pisałaś ile ma być zdań. POWODZENIA ;*
17 4 17