Odpowiedzi

2010-01-18T20:02:16+01:00
Pieniądze nie decydują o szczęściu większości ludzi. Prócz materialistów, ludzie częściej wyznają większe wartości: przyjaźń, miłość, szczęście życiowe. Pieniądze nie są tak naprawdę prawdziwą wartością, gdyż nie dają szczęścia w życiu.
Są z pewnością ważne i to nie podlega wątpliwości - ale nie tak ważne. Uzasadnić można to, dając przykład z życia - pewien bogaty człowiek długo pracował, aby dorobić się fortuny. Czasami nawet popełniał drobne oszustwa, byleby dojść do bogactwa. Oszukiwał wielu przyjaciół, knuł intrygi. W końcu stał się bogaczem, lecz przyjaciele z powodu jego oszustw odwrócili się od niego. A jaki jest sens życia, skoro nie ma się nikogo bliskiego?
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-18T20:04:47+01:00
Stanowczo nie!
,,Pieniądze szczęścia nie dają'' nie można też za nie wszystkiego kupić!
NIe można kupic np prawdziwej przyjaźni i miłości!
To sami musimy zdobywać te wartości , a przez pieniądze napewno tego nie dokonamy1
pieniądze po czesci jednak decyduja o naszym szczesciu bo to one pozwalaja nam przezyc, to dzięki nim zyjemy, ale tez dzieki naszym rodzicon , któży na nie ciężko pracują! Nalezy wiec szanowac naszych rodziców , bo po czesci dzięki niem zyjemy i mam szczescie bo niektózy ich nie mają. Nie pozwólmy owładnąć se pogonią za pieniędzmi bo stracimy szczęscie, choć bedziemy mieć pieniądze nie będziemy kochani!!
2010-01-18T20:05:28+01:00
Pieniądze decydują w znacznym stopniu o szczęściu człowieka ale nie zawsze są do szczęścia potrzebne . Każdy człowiek ma swoje uczucia i wartości którymi się kieruje . Człowiek komsupcjonista chce tylko posiadać i to mu daje szczęście . Inny zaś człowiek nie hce mieć a chce być zwiedzać i być szczęśliwym ze zdobytej wiedzy . Pieniądze szczęścia nie dają ponieważ można mieć durzo pieniędzy a być samotnym i opuszczonym . PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ !!!!!

:p