Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • zazu
  • Rozwiązujący
2010-01-18T20:15:34+01:00
CZESC MISIU PRZYSZLEM JUZ ZE SZKOŁY .CO ROBIŁES JAK MNIE NIE BYŁO ?JASIU SPACEROWAŁEM PO POKOJU I WIESZ ZAPRZYJAZNIŁEM SIE Z TWOIM ROBOTEM .ALE OPOWIEDZ JAK TOBIE MINOŁ DZIEN W SZKOLE . WIESZ ZNOWU Z CHŁOPAKAMI SIE BAWILISMY W BERKA I AREK UDERZYŁ GŁOWA W SCIANE i strasznie płakał .tak i co zrobiliscie ? pobieglismy do pani pielegniarki ,by poszla zobaczyc co sie mu stalo ,pani pielegniarka popatrzyła i powiedziała ze nic groznego nabił sobie tylko guza. OJEJ NO TO DOBRZE ZE TAK SIE TYLKO TO SKACZYŁO ,MUSICIE BYC BARDZIEJ OSTROZNI JASIU .DOBRA MISIU IDE ODROBIC LEKCJE POZNIEJ SOBIE POROZMAWIAMY .
1 5 1
2010-01-18T20:15:45+01:00
W dzieciństwie uwielbiałem zbierać klocki LEGO System. Głownie rodzice kupowali mi te zestawy z rycerzami, w których skład wchodziły zamki, mosty zwodzone, karety, kryjówki buntowników, jaskinia smoka i wiele innych. W swoim czasie moje meble całe były zapełnione klockami. Król lew (nie mylić z tym z filmu animowanego), książę Nietoperz, rycerze smoka, Robin Hood, rycerze wilka. Niektóre zamki były naprawdę świetne. Czasami wszystko burzyłem i na kilku połączonych płytach budowałem jeden ogromny zamek ze wszystkich klocków. Pomysłów miałem mnóstwo i wiele budowli mam na swoim koncie.

Oprócz tego miałem kilka zestawów z dzikiego zachodu i piratów. Teraz tymi klockami bawi się mój brat :]. Mały sentyment jakoś mi pozostał do dawnego hobby.
2010-01-18T20:20:30+01:00
Rozmowa moja z zabawką - przytulanka o imieniu Betty (tygrysek)

-witaj Betty dzisiaj w szkole była jak zawsze nudno dostałam 6 z polskiego i z 10 innych przediotów
-witaj Natalio dzisiaj w domu tyyle się działo jak twoja mama poszła wraz z twoim bratem do parku....
-Betty od kiedy ty mówisz...!???
- Ja od zawsze , tylko ostatni raz nie rozmawiałam bo trochę się źle czułam...:-(
-dlaczego mi nie powiedziałaś ???.w jakis sposób bym ci moze pomogła.
-oj nie pomogłaś by. każda zabawka jest chora co jeden miesiąc a zdrowieją z pięć dni.więc nie ma sęsu cię było martwic a jak jesteśmy chore nie potrafimy mówić. oj znów mi sie zbiera na kaszel muszę kończyc gadać bo zaraz nic nie powiem
-PA
-pa
1 5 1