W ostatni weekend wybrałaś się z rodzicami na wycieczkę do innego miasta. Po drodze mieliście awarię. Opisz to zdarzenie swojemu koledze z Niemiec. Napisz też, jak wybrnęliście z tej kłopotliwej sytuacji.

Jechaliśmy z rodziną na wakacje do Austrii. Gdy jechaliśmy przez autostradę, skończyło się nam paliwo. Nie było w pobliżu żadnej stacji. Tato chciał zatrzymać jakiś samochód lecz żaden się nie zatrzymał. Tato już miał iść do najbliższej stacji jak nagle sobie przypomniałem o karnistrze z paliwem który włożyłem do bagażnika. Po nalaniu paliwa, ruszyliśmy w dalszą drogę.

Proszę o przetłumaczenie na j.niemiecki.

1

Odpowiedzi

2010-01-18T21:08:23+01:00
Wir fuhren mit der Familie auf den Ferienn in das Österreich. Wenn wir durch die Autobahn fuhren, beendete es sich uns der Betriebsstoff. Es war in der Nähe keinen Bahnhof nicht. Er wollte den Papa anhalten behandel irgendeinen Wagen kein er hielt nicht an . Zu gehen den Papa schon das Pulver an den nächsten Bahnhof wie erinnerte ich plötzlich sich über dem Kanister mit dem Betriebsstoff welcher maskierte ich in den Kofferraum. Nach dem Gießen den Betriebsstoff, wir sprangen in dem weitläufigeren Weg an .