Odpowiedzi

  • maak
  • Początkujący
2009-09-29T16:57:29+02:00
Moje królestwo mieści się w domu przy ulicy ..... w ...... Jest to dużej wielkości pkój bo ma około 15.m2 Sufit na którym wisza lampy podobnie jak ściany pomalowany jest na biały kolor, apodłoga wyłożona jest panelami.Drzwi do mojego pokoju sa żółte. Na prawo od wejścia stoi długi, ciemnobrązowy regał wypełniony ksiązkami. W głębi pomieszczenia stoi moje kochane łóżko,na którym nigdy się nie wysypia. Obok łóżka znajduje się dębowa komoda w której szuflady wypełnione są moimi osobistymi pdzedmiotami. Zawsze gdy nie wiem jakiejsc informacji siegam po encyklopedie stojaca na regale za komoda. W dalszej czesci pomieszczenia stoi biurko. Bardzo mi sie podoba moj pokoj, gdyz jest bardzo kolorowy
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-29T16:57:34+02:00
Mein Zimmer ist klein aber gemütlich. Mein Zimmer ist beige. Auf der Mitte steht der kleine Tisch, auf dem immer frische Blumen stehen. Im Zimmer habe ich ein Fenster, unter dem das gelbe, bequeme Sofa mit zwei Kissen steht. Links von dem Eingang steht der Schreibtisch, auf dem der Computer ist. An der Wand hängt der Fernseher. Auf dem Fussboden liegt der bunte, nicht große Teppich. Ich mag sehr mein Zimmer, weil ich mich in ihm sicher fühle.

Tekst prosty ale na wszelki wypadek jeszcze tłumaczenie:
Mój pokój jest mały ale przytulny. Mój pokój jest beżowy. Na środku stoi mały stół, na którym zawsze stoją świeże kwiaty. W pokoju mam okno, pod którym stoi żółta, wygodna sofa z dwoma poduszkami. Z lewej strony wejścia stoi biurko, na którym jest komputer. Na ścianie wisi telewizor. Na podłodze leży kolorowy, niewielki dywan. Bardzo lubię mój pokój, ponieważ czuję się w nim bezpiecznie.
2009-09-29T16:58:32+02:00
Mój pokój mieści się na końcu przedpokoju. Drzwi wejściowe do niego są oblepione plakatami. Po wejściu można zobaczyć lampę z plastikowych elementów i dywan leżący na środku. Ściany są pomalowane na kolor jasny zielony a przy oknie, które jest po lewej stronie pokoju na kolor niebieski. Na wprost od drzwi widzimy szafkę i biurko z komputerem za drzwiami stoi Szafa. Łóżko zaś stoi po drugiej stronie.
PRZEPRASZAM, ŻE BEZ TŁUMACZENIA ALE ŹLE DOCZYTAŁEM ZADANIE. A NIE MAM W TEJ CHWILI NA TO CZASU ZA TO KOLEDZY WYŻEJ JUŻ WYKONALI ZADANIE.