Odpowiedzi

2010-01-18T23:19:33+01:00
Najdroższa! Tak bardzo za Tobą tęsknię, choć minęła dopiero godzina od naszego rozstania.Ale cóż ja mogę na to poradzić.Jesteś jak powietrze którym oddycham, bo gdy nie ma Cię w pobliżu, czuję ucisk w klatce piersiowej. Jesteś całym moim światem. Tak bardzo Cię kocham.Liczę już minuty i sekundy do naszego następnego spotkania!Nie mogę doczekać się jutra! Kocham szalenie i tęsknię.Twój, i tylko Twój!!!!
2010-01-18T23:21:02+01:00
Verona, 14.02.1819r.Kochana Julio!
Dziś święto ludzi kochających i kochanych, to Nasze święto! Jednak My nie możemy się cieszczyć jak inni, nie możemy wsólnie ucztować przy syto zastawionym stole, czy udać się na nocny spacer.
My jesteśmy z góry zdani na klęskę. Nie mamy szansy na dalsze przetrwanie w miłości, a jednak się kochamy. Julio, spójrz na nasze uczucie, jakie ono jest silnie! Jakie ono jest wytrwałe, pomimo gniewu i nienawiści naszych rodzin względem siebie my się nie poddajemy! My się kochamy! To jest piękne, wszytsko co odgrywa się w naszym cierpieniu jest piękne i pełne miłości!
Mam nadzieję, Moja Miła, że następny Dzień Zakochanych będziemy mogli świętować razem. Proszę, nie ustawaj w miłości do mnie, bo ja bez Ciebie żyć nie potrafię!
Kochający Romeo