Odpowiedzi

2009-09-29T17:51:20+02:00
MARIANEK96 postarałbyś się chociaż trochę wiesz?!?!?!?!? Tutaj nie chodzi o pkt. ale o pomoc innym !!!!
KUBA NIE PRZEPISUJ NIC A NIC Z TAMTEJ PRACY !! JEST BEZNADZIEJNA A BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH NIE ZLICZĘ !!!!
TO JUŻ MOJA PRACA JEST LEPSZA!!! BARDZIEJ OBSZERNA ALE SIĘ STARAŁAM !! NIE PRZEPISUJ TEJ BEZNADZIEJNEJ WYPOWIEDZI MARIANKA !!! BO ON NIC MĄDREGO TAM NIE NAPISAŁ!!!


A teraz proszę uprzejmie moją robotę :))) :


[akapit]Każdy z nas zapewne w czasie wolnym spędza miło czas.
Podczas weekendu możemy poczytać ulubioną książkę , uprawiać sport ,czy też oglądać swoje ulubione programy w telewizji.
[akapit]Uważam ,że najciekawsze zajęcia to te ,które wymagają wysiłku fizycznego i przy których możemy czegoś się nauczyć.
Poprzez czytanie książek ćwiczymy ortografię oraz kształcimy się.
Często w książkach opisywane są sytuacje ,z którymi borykamy się każdego dnia ,więc zdobywamy doświadczenie.Dzięki czytaniu wgłębiamy się w wiedzę.Nabywamy nowych umiejętności,które są przydatne w życiu.
[akapit]Podczas uprawiania sportu ćwiczymy swoją kondycję.Uczymy się przegrywać z honorem.Na boisku możemy poznać wielu ciekawych rówieśników,którzy dzielą naszą pasję jaką jest sport.Podczas gry zbliżamy się do kolegów i koleżanek.
Zdrowo spędzamy czas.Zamiast siedzieć przy komputerze grając w gry,dotleniamy się na świeżym powietrzu.
[akapit]Każdy z nas ma w domu telewizję ,którą często ogląda wraz z rodziną.Moim zdaniem jest to strata czasu.Milej można spędzić czas z przyjaciółmi lub z rodziną na biwaku.Poprzez oglądanie telewizji niszczymy nasz wzrok ,a nawet słuch.Stajemy się ospali.Na nic nie mamy ochoty ,a nasza kondycja stale pogarsza się.Zamiast filmu akcji ,lepiej obejrzeć dokument przyrodniczy,z którego wyciągniemy wnioski i poznamy swój świat.
[akapit] Uważam ,że uprawianie sportu oraz czytanie książek to coś o wiele bardziej ciekawszego ,niż tracenie czasu przed telewizorem.Jest to o wiele ciekawsze i zdrowsze.Wyciągamy z tego jakieś wnioski ,uczymy się i kształcimy.Zdobywamy doświadczenie.Stajemy się lepsi.
Każdemu z moich przyjaciół mogę polecić czynne spędzanie wolnego czasu.Jest to przyjemny sposób na odpoczynek i zrelaksowanie się._________________

Dałam radę z tą pracą. Nie jest najgorsza moim zdaniem:))).
Jeśli Ci się nie spodoba ,możesz ją przerobić bądź użyć jakiś zdań z tego co napisałam :).
Pozdrawiam !!