1. Na co zwracasz uwagę, oglądając film: na grę aktorów, muzykę czy inne elementy ? Wymień je i wyjaśnij, dlaczego - według Ciebie - są one istotne.

2. Jakie korzyści Twoim zdaniem, daje człowiekowi obcowanie z kinem ? Podaj conajmniej dwie propozycje.


Dziękuje ;*

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T13:39:29+01:00
Z tym samym zadaniem natknęłam się przed chwilą, rozwiązałam je tak:

zad.4.

Gdy oglądam film w kinie czy w domu , często zwracam uwagę na grę aktorów,efekty specjalne , scenerię oraz ubiór danej osoby.
Gra aktorska pozwala nam wczuć się w określoną sytuację przedstawioną przez zawodowych artystów.
Efekty specjalne dodają niesamowitych emocji oraz zwrotów w akcji w filmie. Dzięki nim staje się on ciekawszy i bardziej interesujący.
Od scenerii zależy prawie wszystko, gdyż musi być ona bardzo starannie i perfekcyjnie dobrana by móc odzwierciedlić odgrywaną rolę przez aktora.
Oraz oczywiście ubiór gwiazdy tez jest istotnym elementem filmu. Przede wszystkim musi pasować do roli i scenografii. Zwracam często na niego uwagę gdyż dzięki niemu mogę określić i wywnioskować dużo o odgrywanej postaci. Jak to mówią po ubiorze można dużo się dowiedzieć.

zad.5.

Korzyści związane z kinem:
- człowiek dowiaduję się więcej o życiu, przemyśla wiele ważnych spraw z nim związanych , ale też czasem film może bardzo wpłynąć na widza.
- człowiek czuje się weselszy, poprawia mu się dzięki kinu humor
- osoba może wybrać się ze znajomymi i spędzić mile czas przy oglądaniu danej komedii itp:.


Mam nadzieję że moja odpowiedź przyda Ci się. Nie mam innych ciekawszych pomysłów dlatego napisałam to co poprzedniej osobie.
Pozdrawiam :)
38 4 38
2010-01-19T13:44:21+01:00
1.Oglądając film zwracam uwagę na grę aktorów, ponieważ od aktora zależy z jakim przekonaniem zagra dany film i czy będzie zasługiwał na nasze uznanie.

2. Dzięki obcowaniu z kinem można zobaczyć dużo rzeczy,których się nigdy nie widziało na własne oczy , jak i również wczuć się w rolę aktorów.

:)
31 3 31