Książka "Małgosia contra Małgosia"

Małgosia, która przeniosła się w czasie z XX do XVIII wieku, zaobserwowała, że wszystko było zupełnie inaczej, niż sobie wyobrażała, i ten świat - taki inny, niż to, co znała - wcale nie był taki bardzo inny. Jak myślisz, dlaczego bohaterka doszła do takiego wniosku?
Na trzy czwarte strony

Proszę nie rozumiem tego pomóżcie. DUŻO PUNKTÓW. DAJE NAJLEPSZE!!!

2

Odpowiedzi

2010-01-19T15:23:45+01:00
Ponieważ Małgosia nie znała świata z XVIII. Wszystko tam było inne, ludzie jeździli w konia, nie było samochodów, kanalizacji.
nie rozumiała języka tamtych ludzi, nie rozumiał nic ze świata do którego się przeniosła.
5 1 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T15:40:54+01:00
Uważam ze Małgosia przenoszą się z XX wieku do XVIII wieku myslala ze wszystko będzie tam dla niej bardzo dziwne nie znane .
Że odnajdzie tam całkiem innym swiat inny od tej rzeczywistości w ktorej teraz zyla , ze bedzie wszystko inne nie znane jej dotychczas. Uważala ze tam bedzie wszystko wygladac tak jak stworzyla ona to sobie w swojej wyobrazni .
Myśle ze bohaterka doszla do takiego wniosku poniewaz wiele rzeczy z XVIII wieku bylo jej znanych, byly w troche innym stanie niz w tym swiecie którym żyła obecnie napewno byly podobne tylko ze w gorszym stanie nie byly tak funkcjonalne jak juz w XXw. Mysle ze znajdując sie juz tam doszla do takiego wniosku ponieważ poznala juz troche swiat w wieku XVIII i zobaczla ze wcale nie jest jest jej taki obcy.


prosze ! =D
4 5 4