Odpowiedzi

2010-01-19T15:53:29+01:00
Przedmiotem opisu jest krajobraz ' Sad Zimą'. Chyba każdemu zostanie w pamięci to, jaki piękny był widok, gdy prześwitujący wiatr hulał pomiędzy górskimi szczytami. Patrząc na ten krajobraz czuło się niesamowity spokój i czas relaksu.
Wysoko wśród szczytów wiał ostry,przenikliwy wiatr,a unoszący się nad nim śnieg ograniczał widoczność. Cieszyłam się że mogę podziwiać te piękne widoki, a nie zmagać się z zimnem i śniegiem. Widok był naprawdę zadziwiający, właśnie dla takich widoków podejmuje się trud wspinaczki.Patrząc się w ten krajobraz miało się wrażenie, że miękkie i puszyste czapy z ciemnozielonych gałęzi są wręcz ciepłe i przytulne.

Myślę, że barwny jesienny krajobraz jest darem od natury.Patrząc się na krajobraz uświadomiłam sobie, że bardzo chciałabym zobaczyć te miejsce latem, i czy jest równie piękne jak zimą.
2 3 2
  • Użytkownik Zadane
2010-01-19T15:55:14+01:00
Obraz olejny "Sad zimą" o wym. około 140cm x 100cm w drewnianej ramie. Namalowany na płótnie przez znaną malarkę z Roztocza - Elżbietę Hałasę. Obraz był wystawiany w 2007 roku na wystawie obrazów tej malarki w muzeum w Zwierzyńcu, tam też został zakupiony. Obraz jest przepiękny, ze względu na swoje ogromne wymiary oraz na kunszt malarski wygląda imponująco, ma się wrażenie jakby ten zimowy sad oglądało się na żywo przez okno w swoim pokoju
1 2 1