Odpowiedzi

  • ayuu
  • Rozwiązujący
2010-01-19T15:50:14+01:00


1. Nie poniewaz patrzac na osobe mozemy ja tylko ocenic po wygladzie.Żeby sie w kims zakochac musimy lepiej poznac te osobe , jej charakter , oraz zainteresowania. Dopiero wtedy mozemy powiedziec ze naprawde ja kochamy.
2.Moim zdaniem jest to niemozliwe , poniewaz wtedy ludzie zyli inaczej. Teraz raczej nie ma wielkich sporow miedzy rodzinami a mlodzi ludzie raczej sami decyduja o swoim zyciu.

MAM NADZIEJE ZE POMIGLAM PZR.:))
2010-01-19T15:50:59+01:00
1.Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje gdyż jak chłopak zobaczy dziewczynę po raz pierwszy to wie czy to jego wybranka czy nie...
2.A historia Romea i Julii może się zdarzyć dzisiaj gdyż jak ludzie się kochają to tak może być...
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T15:53:58+01:00
1. Osobiście uważam, iż miłość od pierwszego wejrzenia tak na prawdę nie istnieje. Odnoszę się np. do własnego przykładu. Wiele razy poznając chłopaka/dziewczynę myślałem/ałam, że to ta jedyna/jedyny. Teraz wiem, że było to tylko zwykłe, chwilowe zauroczenie.

2. Myślę, że w dzisiejszych czasach historia Romea i Julii jest fikcją, nigdy nie mogła by się wydarzyć. W naszym świecie ludzie jeśli nawet się kochają, to nie okazują sobie tego w odpowiedni sposób. Robią to za rzadko. Widząc na ulicy parę zakochanych którzy całują się i obściskują, myślę sobie, że robią to na pokaz. Bo przecież jeśli dwojga ludzi na prawdę się kocha, to nie musi tego ogłaszać całemu światu. Czy nie prawda?


Hehe jakieś to nie poskładane ale to jedyne co mi do głowy przyszło więc :)