Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T16:54:21+01:00
Droga Klaro!
Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chcę Ci opisać jak prawdziwa i szczera jest moja miłość. Nie jestem blagierem. Uwierz mi.
Jesteś szczególnie ważną osobą w moim życiu. Już dawno chciałem Ci o tym napomnieć. Uwielbiam każdego dnia patrzeć na Twą cudowną urodę, która mnie onieśmiela. Codziennie czekam kolejnego dnia by Cię znów ujrzeć. Kocham Cię całym moim gorącym sercem. Nawet nie wiesz jak długo wahałem się aby Ci o tym napisać. Zrozum, że dzięki Tobie mam powód do życia. Wykonuję rozkazy Cześnika tylko dlatego, że jesteś jego bratanicą. Życie bez Ciebie nie ma najmniejszego sensu. Wolę umrzeć niż cierpieć patrząc na ukochaną z innym człowiekiem.
Jesteś tak blisko mnie, a zarazem tak daleko. Dzieli nas matowa szyba, która nie dopuszcza do mnie promyków szczęścia. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz i odwzajemnisz uczucia, które są tak ważne w naszym życiu. Spróbujmy przezwyciężyć wspólnie tą dzielącą nas barierę, która nie przepuszcza szczęścia w moją stronę. Kocham cię bardzo, bardzo mocno. Czekam na Twą odpowiedź ze zniecierpliwieniem.
Twój oddany:
Papkin
10 3 10