Potrzebuje pomocy niestety jest to praca na jutro...:/
Chodzi o napisanie opisu mojego filmu po ROSYJSKU:
1.co to za film?
2.kto go nakręcił?
3.kto zagrał główne role w tym filmie?
4.kto jest autorem zdjęć do filmu?
5.kto skomponować muzykę do tego filmu?
6.dlaczego spodobał mi się ten film...?
Przypominam, że to praca na środę czyli na jutro jak by był ktoś tak miły i mi to napisał nie narzucam żadnego z filmów jest mi to obojętne! Z góry dziękuje:)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-19T17:33:50+01:00
Мой любимый фильм под названием Обыкновенная магия. Это работа Брент Шилдс, который я думаю, очень хорошо организован. Важную роль в этом фильме он играет мой любимый актер - Скит Ульрих. Директор фотографии для фильма Эрик Ван Харен Номан, музыка составе Лоуренс Shragge. Вы спросите меня, почему я понравился этот фильм? Она расскажет вам. Я был поражен простотой и чувства двух молодых людей, которые представлены в автора. Мне нравится, как это из ощущения, что постепенно развивается. Все, что я настоятельно рекомендую этот фильм, потому что действительно стоит просмотра.


Mój ulubiony film nosi tytuł Magia Zwyczajnych Dni. Jest on dziełem Brent Shields, który moim zdaniem bardzo dobrze go zorganizował. Główną rolę w tym filmie zagrał mój ulubiony aktor - Skeet Ulrich. Autorem zdjęć do tego filmu jest Eric Van Haren Noman, zaś muzykę skomponował Lawrence Shragge. Pytacie mnie dlaczego mi się ten film podobał? To wam powiem. Uderzyła mnie w nim prostota i uczucie dwojga młodych ludzi, które przedstawił w nim autor. Podoba mi się sposób w jaki jest przedstawione uczucie, które się stopniowo rozwija. Wszystkim gorąco polecam ten film , bowiem jest on naprawdę warty oglądnięcia.

Mam nadzieje ze takie starczy. Dasz najlepszą??
2 5 2
2010-01-19T20:07:40+01:00
Название: Пан Тадеуш
Режиссер: Анджей Вайда
Музыка: Войцех Килара
В ролях:
-Тадеуш - Михал Жебровский
-Зося - Алиция Бахледа-Курус
-Telimena-Гражина Szapolowska
-Яцек Soplica - Богуслав Линда
1 3 1