Odpowiedzi

2010-01-19T17:56:02+01:00
Bardzo lubię zwierzęta. Mama nigdy nie zgadzała się na to żeby kupić mi zwierzątko do domu, dlatego często chodziłam z nią do ZOO.Zbliżały się moje urodziny. Myślałam, że mama jak zwykle zabierze mnie na długą wycieczkę po ZOO, pobawimy się razem na placu zabaw obok i zjemy pyszne lody truskawkowe.W dniu urodzin, gdy się obudziłam mama szykowała coś w kuchni.Najdziwniejsze było to , że mówiła do siebie co nigdy jej się to nie zdarzało.Gdy weszłam do kuchni na podłodze coś się ruszało.Okazało się, ze mama kupiła mi pieska.Był piękny.Od dzisiaj często mi towarzyszy w wycieczkach po ZOO.

licze na naj (;
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T18:03:22+01:00
Kiedy wróciłam do domu ze szkoły, zobaczyłam wielki bus przed moim domem.Nie wiedziałam co się dzieje, więc szybko pobiegłam do domu, gdzie zobaczyłam jakiegoś pana rozmawiającego z moimi rodzicami.Spytałam się mamy co się dzieje, a ona nic nie odparła...
Następnego dnia wszyscy byli dla mnie bardzo mili.. Myślałam, że mają dla mnie jakąś złą nowinę i chcą ją załagodzić dobrymi, miłymi czynami...Mama wyszła na dwór, a tato za nią. Więc ja także podążyłam ich śladami, kiedy otworzyłam drzwi zobaczyłam moich przyjaciół krzyczących wszystkiego najlepszego.!!!!
Później wszyscy pojechaliśmy do kina i na łyżwy z tond właśnie znalazł się ten wielki bus przed moim domem.
Nigdy nie zapomnę tego dnia, moich urodzin.Całkiem o nich zapomniałam, ale właśnie ta niespodzianka mnie zaskoczyła, uszczęśliwiła.

JAAAAAAAA CHCE NAJLEPSZĄ ODPOWIEDŹ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010-01-19T18:04:26+01:00
Pewnego dnia zgłosiłam się na Konkurs Matematycznyy. Gdy tylko przyszłam pani z matematyki nardzo się ucieszyła,że się zgłaszam i od razu mnie zapisała.Gdy poszłam na ten konkurs,myślałam,że nie dam rady i zaczełam się Strasznie pocić. Kiedy skończyłam pisać bardzo mi ulżyło. Bardzo się stresowałam iż już jeden dzień po konkursie chciałam znać wyniki.Niestety wyniki przyszły dopiero po tygodniu. Wręczenie nagród było dla mnie bardzo stresujące. Bardzo się bałam. Wygram czy nie ?. Okazało się,że Wygrałam 1 miejsce !! Bardzo mnie to ucieszyło i też ZDZIWIŁO. Myślę ,że ten konkurs dobrze mi poszedł.