Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-19T18:25:01+01:00
OPISZE CHWILE ZŁE I DOBRE. :P
Zła chwila:
Założyłam się z moją siostrą/bratem, że wejdę na takie ogromne drzewo.Wspinałam się, wspinałam aż wreszcie weszłam prawie na czubek drzewa! Kiedy chciałam upamiętnić tą chwilę i za pozować do zdjęcia spadłam z tego ogromnego drzewa.Byłam cała podrapana i złamałam sobie nogę... To była chwila grozy , najgorszy zakład w całym moim życiu.Nigdy więcej się już nie zakładałam o takie rzeczy.

Dobra chwila:

Kiedy wróciłam do domu ze szkoły, zobaczyłam wielki bus przed moim domem.Nie wiedziałam co się dzieje, więc szybko pobiegłam do domu, gdzie zobaczyłam jakiegoś pana rozmawiającego z moimi rodzicami.Spytałam się mamy co się dzieje, a ona nic nie odparła...
Następnego dnia wszyscy byli dla mnie bardzo mili.. Myślałam, że mają dla mnie jakąś złą nowinę i chcą ją załagodzić dobrymi, miłymi czynami...Mama wyszła na dwór, a tato za nią. Więc ja także podążyłam ich śladami, kiedy otworzyłam drzwi zobaczyłam moich przyjaciół krzyczących wszystkiego najlepszego.!!!!
Później wszyscy pojechaliśmy do kina i na łyżwy z tond właśnie znalazł się ten wielki bus przed moim domem.
Nigdy nie zapomnę tej chwili, kiedy zobaczyłam moje przyjaciółki i rodziców śpiewających mi 100 lat...
PROSZĘ O NAJLEPSZĄ ODPOWIEDŹ. !!!!!!!!!


2010-01-19T18:32:07+01:00
Był 2 lipca 2009 roku Portugalia (wakacje) gdy obejrzałam się za siebie nie mogłam uwierzyć własnym oczom kilka kroków odemnie stała słwana i lubiana piosenkarka Nelly Furtado ! NIe mogłam uwierzyć własnym oczom stałam chwile bez róchu i przyglądałam sie jej , niestety ta chwila trwała którko ponieważ Nelly po kilku minutach odjechała swoim samochodem. Ale cieszę się że mogłam tą sławna osobę zobaczyć z takiego bliska.