Odpowiedzi

2010-01-19T19:04:39+01:00
"L"
L znany jest także pod pseudonimami: Ryuuzaki, Hideki Ryuuga, Erald Coil, Danuve. L uważany jest za najlepszego detektywa na świecie i głównego wroga seryjnego mordercy, Kiry. Erald Coil oraz Danuve to, według opinii publicznej, dwaj najlepsi detektywi na świecie zaraz po L, lecz tak naprawdę są to fikcyjne postacie, wykreowane i odgrywane przez L. Można przypuszczać, iż Ryuuzaki jest sierotą - wskazuje na to retrospekcja cofająca widza do jego dzieciństwa. Wychowywał się Anglii w Sierocińcu Wammy`s House założonym przez Quillsha Wammy, gdzie najprawdopodobniej Watari odkrył jego zdolności. Quillsh i Watari to jedna i ta sama osoba, pomagająca L pod pseudonimem Watari.

L ma czarne włosy, podkrążone oczy oraz jest szczupły. Jego wygląd jest niedbały - bohater nie przykłada zbytniej wagi do swojego stroju. Nosi jasnoniebieskie jeansy i białą, rozciągniętą bluzkę z długimi rękawami. Posiada on ekscentryczne nawyki, takie jak: siedzenie w dziwnym stylu (jak twierdzi: "inaczej jego zdolność dedukcji zostałaby zredukowana o 40%"), ciągłe spożywanie słodyczy i napojów (ponieważ mózg zużywa więcej kalorii niż jakakolwiek inna część ludzkiego ciała i jest narażony na niedowagę) oraz trzymanie rzeczy w osobliwy sposób.

Bohater posiada niesamowitą zdolność percepcji, co sprawia, że każda kryminalna zagadka jest dla niego niezwykle przejrzysta. W mandze bohater jest przedstawiony jako "super detektyw" i "siła sprawiedliwości".

Prowadząc sprawę Kiry, dzięki swemu talentowi szybko dochodzi do wniosku, że jest nim Light Yagami. Od momentu, w którym postawił swą tezę, próbował nieustannie znaleźć dowody. Aby dowieźć swych teorii zapisuje się na ten sam uniwersytet co Light, używając pseudonimu "Hideki Ryuuga". Z drugiej strony, grupie dochodzeniowej w sprawie Kiry, przedstawił się jako "Ryuuzaki".

Nawet, gdy L nie posiada żadnych dowodów na powiązania Lighta z Kirą, nie zmienia swych podejrzeń z nim związanych. Gdy Light zrzeka się posiadania Death Note (co jest równoznaczne z utratą wszelkich wspomnień dotyczących notesu), nie potrafi oczyścić się z zarzutów w oczach L. Bohater zostaje uśmiercony przez shinigami Rem.

2010-01-19T19:05:42+01:00
Moim ulubiona postacią z kreskówki jest:
Johnny Bravo – blondwłosy młodzieniec który, uważa się za najpiękniejszego faceta na świecie.Jest szeroki w barach, wąziutki w biodrach, a na nosie zawsze ma ciemne okulary. Prawie za każdym razem próbuje poderwać jakąś dziewczynę, ale nigdy mu to nie wychodzi. Jest mięsniakiem i uważa się za narcyza.
1 5 1
2010-01-20T00:42:25+01:00
Moim ulubionym bohaterem kreskówki jest kaczor donald. lubie go ponieważ jest zabawny.ma niebieską kurtke i czapeszke i białe futerko. czałyczas gada swoim zórtym śmiesznym dziobem. est bardzo fajny i pomysłowy. przypadł mi do gustu i bardzo go lubie.
1 4 1