Odpowiedzi

2010-01-19T19:42:33+01:00
Chcesz to tutaj , czy na meila ?


(A) Ania jest głowną bohaterką powieści pod tytułem,, Ania z Zielonego Wzgórza,,. Jest sierotą z domu dziecka.Jako mała dziewczynka ciężko pracowała jako pomoc domowa, opiekowała sie małymi dziećmi.Do domu Cuthbertów trafiła przez pomyłkę . Rodzina ta chciała przygarnąć chłopca , który byłby pomoca w gospodarstwie, ale pani Spencer przez pomyłkę przywiozła im dziewczynkę.
(A) Ania ma jedenascie lat w chwili przybycia na Zielone Wzgórze.Jest to szczupła, drobna dziewczynka. Ma rude włosy , które sa jej zmartwieniem, duze ,ładne oczy i piegowata buzię. Uważa sie za brzydką, a wcale taka nie jest.
Bohaterka ma bardzo bujna wyobraźnie, ktora staje sie czesto przyczyną jej kłopotów, Jest serdeczna , smiała i gatatliwa , poprostu dusza towarzystwa.
Ania uwielbia czytac ksiązki, zwłaszcza romanse, lubi przyrode, spacery. Ulubionym zajeciem Ani jest wyobrazanie sobie niezwyklych historii.
(A) Ania to postac niezykła, wzruszajaca i zabawna ,oryginalna i godna podziwu choc czasami moze irytowac swa nadmierna przesada w wyrazaniu uczuc .


Ups... nie wychodza akapity , wiec tam gdzie bedzie (A) to ma byc akapit :)
1 5 1