Odpowiedzi

2010-01-19T19:59:55+01:00
Pewien kot gardził swoim życiem. Był nieustraszony i był to drapieżnik w dżungli. w dżungli było wiele kotów te przerażające i te zażarte. Żada surowej zapłaty za wtargniecie na swój teren. :) nie wiem zmyślałem może tak być ???
1 1 1
2010-01-19T20:16:21+01:00
Dzień jak co dzień. Nie chwalę się swoim życiem gdyż nie jest normalne. Cały czas zdarza mi się coś dziwnego. Czy wreszcie doczekam się dnia kiedy będę mógł spokojnie wysiedzieć na kanapie oglądając serię "Pikuś i puszka pomidorów"? Nie. Mój los żąda ode mnie za wiele.
Dzisiejszy dzień był chyba najdziwniejszy ze wszystkich. Wyobraźcie sobie. Idę do kuchni, otwieram lodówkę, patrzę i o mało zawału nie dostałem. Otóż skończył się zapas mojego mięska o smaku kaczki z dodatkiem bananów. Podszedłem do szafki z myślą, że może jakieś krakersy czekoladowe tam znajdę? Szukałem, przestawiałem pojemniki w szafce i jak mnie coś nagle nie złapało.
Tak o to znalazłem się w worku. Mokrym worku. Zażarte stworzenie wywijało mną w każdą stronę. Nie wiem co mnie porwało. Wiem tylko tyle, że było to coś dziwnego, gdyż znalazłem się w dżungli.
Dookoła mnie było mnóstwo drzew. Nie dostrzegłem żadnego innego koloru oprócz zieleni. Postanowiłem iść przed siebie. Daleko nie zaszedłem, bo tuż przy dojściu do morza usłyszałem za sobą dzikie sapanie.
Odwróciłem się i za mną stało mnóstwo drapieżników. Spośród nich przedostały się istoty człekokształtne, które pochwyciły mnie i zaniosły do swojej wioski. To było przerażające. Przez całą drogę śpiewały dziwną piosenkę, a gdy dotarliśmy na miejsce dostrzegłem mnóstwo soczystego, krwistoczerwonego, pachnącego, świeżego mięska! Zacząłem biegnąc ku mojemu spełnieniu, lecz po drodze zaplątałem się w jakieś rośliny które nie chciały puścić moich łap. Obraz przed oczami zaczął mi się zamazywać i przyciemniać po czym nagle...
Obudziłem się. Czy to nie jest istny koszmar? Przed tobą jedzenie, a ty się budzisz pod szafką z pustą miską na głowie, na której jest napisane "Gruby Stefcio". Co za życie


Mam nadzieję że się sprzyda.. :* Polecam się na przyszłość, gdyż uwielbiam pisać historie itp. :D
2 3 2