Odpowiedzi

2010-01-19T21:17:48+01:00
Drodzy nauczyciele!

My uczniowie prosimy Was o sprawiedliwe ocenianie. Byście dawali takie oceny na jakie zasługujemy i oceniali gdy dobrze coś rozwiążemy np. przy tablicy. Mamy nadzieję, że spełnicie nasze życzenie.

Mili uczniowie
2010-01-19T21:28:50+01:00
Drodzy nauczyciele!

Zwracam się do was z prośbą o sprawiedliwe ocenianie uczniów.Ostatnio poproszono mnie o napisanie listu właśnie na ten temat,chciałbym też i państwa przekonać o słuszności tych słów.
Spróbujmy dać się ponieść wyobraźni i przenieśmy się w czasy w których jeszcze sami byliście uczniami.Pewnie nie raz nie zgadzaliście się z opiniami i ocenami swoich nauczycieli,więc apeluję o to abyście i wy nie popełnili tego błędu.Może warto jest dać drugą szanse uczniowi,dać się wykazać no i przy tym mieć czyste sumienie?Dajmy wytłumaczyć uczniowi dlaczego nie odrobił zadania domowego.Dlaczego się opuścił w nauce.Czy to trudne?Z pewnością nie!Podsumowując mój list chciałbym powiedzieć ,iż uważam ,że znajdują się państwo w bardzo komfortowej sytuacji ,mając takie znaczenie dla ucznie.Niech nie zmarnują państwo tego!

Z poważaniem :
Głowa PaństwaPs. Liczę na naj i myślę ,że pomogłam.Życzę piątek =]
1 5 1