Odpowiedzi

2010-01-19T21:35:25+01:00
,, zimowy park''


Pewnego dnia,Kalinka z koleżankami poszły na podwórko.Gdy wyszły bardzo się zdziwiły bo wylądowały w jakimś wogóle im nieznanym miejscu. Kalina z przyjaciółkami gdy poruszały się po dziwnie kolorowym tunelu słyszały głos mówiący do nich,aby się nie bały.Dziewczynki wychodząc z tunelu zobaczyły biały świat.
To miejsce było bardzo dziwne ponieważ było tam bardzo zimno i jasno.Przyjaciółki niewiedząc co mają zrobić rozglądały się badawczo.Nagle przestraszyła ich pewna kobieta, to była mieszkanka tamtejszego miejsca.Kobiete przedstawiając się dziewczynką opowiadała że znalazły się w zimowym parku.Kalinka wraz z koleżankami naiezapokojone zapytały dlaczego się tam znalazły i dlaczego na tej planecie nikogo oprócz nich nie ma.Kobieta jąkając się powiedziała że miejsce to jest tylko dla specjalnych ludzi którymi są właśnie one. Dziewczynki przez kilka tamtejszych dni przyjaźniły się z tajemniczą kobietą,bawiły się razem ,śpiewały itp.Aż w końcu nadszedł dzień rozstania się wszyscy bardzo płakali na samo wspomninie o tym że muszą odejść.Gdy Kalinka wraz z przyjaciółkami dotarły dziwnie kolorowym tunelem z powrotem zakłócały je jakieś głosy.Okazało się że to był tylko sen, a zakłuającymi głosami była mama Kalinki budząca ją ze snu.Kalinka gdy opowiadała o tym mamie wspominała że bardzo by chciała aby tamten świat był naprawdę i żeby jej koleżanki i ona mogły go zobaczyć ponieważ był on naprawdę piękny.
1 5 1
2010-01-20T00:59:21+01:00
Park zimą jest przepiękny. wszystko pokrywa biały puch. drzewa uginają się pod nadmiarem śniegu. ławki okryte są szronem . ja bardzolubie chodzic do parku zima z kolezankami uzadzamy bitwe sniezna lepimy bałwany . park zima jest lepszy niz najfajniejszy park zabaw na swiecie.
1 5 1