Odpowiedzi

2010-01-19T21:29:59+01:00
Drodzy nauczyciele.
Piszę do Was ten bardzo ważny list w bardzo poważnej sprawie.
Gdyż pragnę Was prośić albyście oceniali uczniów nie za to jacy są , jak się ubierają , czy bardziej ich lubicie czy mniej w ocenach tego nie powinno się brać pod uwagę . Najważniejsza jest wiedza ucznia co umie na dana lekcję czego się uczył przez cały czas, jego przywiazanie , starania , praca. Bardzo proszę o poważne rozmyslenie mojego listu.

Z poważaniem ........ .......
1 5 1
2010-01-19T21:38:41+01:00
Ojojoj, będzie ciężko!

Drodzy Nauczyciele!
Zwracam się do Grona Pedagogicznego z prośbą o sprawiedliwe traktowanie uczniów podczas oceniania. Powodem jej jest coraz częstsze wystawianie stopni wbrew zasadom PSO i WSO.
W dzisiejszych czasach zwracamy uwagę na problem nękania nauczycieli przez uczniów, ale usilnie próbujemy dowieść, że odwrotne traktowanie nie ma miejsca w Polsce. A nawet jeśli, to są to "rzadkie przypadki". Ja jednak jestem zdania, że uczniowie nie są traktowani sprawiedliwie, między innymi oceny stawiane są nie według umiejętności ucznia, a na przykład obniżane za uprzedzenie nauczyciela do tej osoby. To coraz częstsze zjawisko. Ufam jednak,że zauważą Państwo odzew młodziezy i uwzględnią go.
Ponawiam w tym miejscu moją prośbę oraz mam nadzieję na lepsze traktowanie uczniów.
Z poważaniem, .................
1 5 1