Wyobraź sobie że jesteś Skawinskim ( Bohaterem tekstu LATARNIK) tekst cały macie tu->http://univ.gda.pl/~literat/hsnowel/001.htm
Masz napisać w list do kolegi z polski, w którym opiszesz co czułeś Czytając Pana Tadeusza...(Strona z zeszytu minimum)....
Za dobrą i solidną prace daję najlepszy ;)
NIE KOPIOWAC GOTOWCÓW ...

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T14:00:26+01:00
Cześć przyjacielu!
---->Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałbym podzielić się z Tobą moimi uczuciami gdy czytałem bardzo patriotyczną książkę - "Pana Tadeusza".
----> Jak dobrze wiesz musiałem opuścić moją ojczyznę - Polskę, gdyż groziła mi tam śmierć. Podczas mojego pobytu w Ameryce wpadł mi bardzo patriotyczny poemat - "Pan Tadeusz". Ze wzruszeniem i tęsknotą czytałem kolejne księgi i myślami przenosiłem się do ukochanej ojczyzny. Czytając przypominało mi się moje dzieciństwo i wszystkie chwile spędzone w Polsce. W niektórych momentach uświadamiałem sobie jak brakuje mi mi tej małej, a jednak dużej rzeczy jaką jest ojczyzna. Każdy człowiek utożsamia się, wychowuje i żyje w więzi z własnym państwem, czego ja o sobie nie mogę powiedzieć.
----> Mam nadzieję, że rozumiesz mnie choć trochę i umiałbyś się postawić w mojej sytuacji. Jak Ty byś się poczuł? Czekam na Twój list z odpowiedzią na moje pytanie.

Pozdrawiam
Skawiński

(----> oznaczają akapity) :P
Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam i liczę na najlepszą :]