Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T13:39:59+01:00
Sztuka czy technika? W dzisiejszych czasach odpowiedz na to pytanie jest swego rodzaju wyzwaniem. Sztuka to piękno i uczucia a technika - nowoczesność sprawność i ułatwienie życia. Ja jednak sądzę, że ważniejsza z tych dwóch dziedzin jest technika.
Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku. Wszystko staje się nowoczesne i łatwo dostępne. Dzięki temu poprawia nam się jakość życia. Są telewizory, dzięki którym możemy dowiedzieć się co słychać w naszym kraju i na świecie. Wynaleziono internet który jest swego rodzaju skarbnicą wiedzy na różne tematy. Dzięki niemu można porozumieć się z osobą mieszkającą o kilkaset nawet kilometrów od nas. W domach np. w kuchniach są nowoczesne kuchenki, mikrofalówki, zmywarki czy miksery i malaksery. To pomaga w przygotowaniu posiłków co wcześniej było pracochłonne. Komputery też stają się bardziej funkcjonalne i nowoczesne. Stworzono laptopy i notebooki których można używać w biurach oraz w czasie podróży. Nowoczesne i ekologiczne samochody czy choćby nawet telefony komórkowe, które posiada większość naszego społeczeństwa. Dzięki technice rozwija się też przemysł rolniczy i gospodarczy. Nowoczesny sprzęt pomaga gospodarzom w opiece nad zwierzętami czy segregacją plonów. Co daje nam sztuka? Jest to swego rodzaju piękno i estetyka ale w dzisiejszych czasach zeszła jakby na drugi plan.
Ja jednak zostanę przy wyżśzości techiki. Życzyłabym sobie i innym by wynaleziono nowe wynalazki, które jeszcze bardziej unowocześnią nasz świat.
9 3 9