Przetłumacz ... Nie z translatora i nie dosłownie
La Tomatina in Spain is probably the word 's biggest food fight ! Every year, on the last Wednesday in August people come to the little town of Bunol to thorow tomatoes at each other !

la Tomatina festival is about fifty years old . The week before La Tomatina is a week of celebration , with live bands , firework displays , food and lots of fun !

On the day La Tomatina , big lorries full of tomatoes arrive at the town , ready for the big fight ! There are no winners in thsis fight - you just pick up a ripe tomato and throw it at anyone you like! The fight lasts for two hours , from eleven o' clock to one o'clock and attracts a lot people , mostly boys and girl. After the tomato fight , the streets look like red rives ! You can stay and have a swim in the tomato juice , if you like !


La Tomatina is a fun festival for a people of all ages . next time you want to thorow a tomato at someone you know where to go .

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T13:37:41+01:00
"La Tomatina" jest prawdopodobnie największą światową bitwą na jedzenie w Hiszpani! Każdego roku, w ostatnią środę sierpnia, ludzie przybywają do małego miasta Bunol, aby rzucać pomidorami w inncyh!
Festiwal "La Tomatina" odbywa się od 50 lat. Tydzień przed "La Tomatina" to tydzień świętowania, z koncertami na żywo, z pokazami fajerwerków, z jedzeniem i mnóstwem zabawy!
W dniu "La Tomatina" do miasta przyjeżdżają duże ciężarówki pełne pomidorów, gotowe na wielką walkę! Nie ma zwycięzców w tej bitwie - po prostu podnieś (złap) dojrzałego pomidora i rzuć nim w kogo tylko zapragniesz!
Walka trwa dwie godziny, od 11 do 13 i przyciąga mnóstwo ludzi, zarówno jak i(przeważnie) chłopców i dziewczyny. Po pomidorowej bitwie ulice wyglądają jak czerwone rzeki! Jeśli lubisz, możesz zostać i popływać w pomidorowym soku!
"La Tomatina" to zabawny festiwal dla ludzi w każdym wieku. Następnym razem, jeśli będziesz chciał rzucić w kogoś pomidorem, to wiesz dokąd się udać!
4 3 4
2010-01-20T13:41:12+01:00
La Tomatina w Hiszpanii jest prawdopodobnie największym jedzeniem świata ! Każdego roku w ostatni wtorek sierpnia ludzie przyjeżdżają do tej małej wioski z Bunol przez pomidory i nie tylko !

Festiwal La Tomatina ma około 50 lat. Na tydzień przed tym festiwalem są organizowane różne imprezy z żywymi zespołami, fajerwerkami i jedzeniem i jest dużo zabawy !

W dniu La Tomatiny przyjeżdżają ciężarówki z pomidorami, gotowe na wielką walkę. Nie ma zwycięzców w tej bitwie. Po prostu podnosisz pomidora i rzucasz w kogo ci się podoba ! Bitwa trwa 2 godziny od 11 do 1. Po pomidorowej walce ulicy wyglądają jak czerwone rzeki. Możesz stać i pływać w tej pomidorowej rzece jeśli chcesz.

La Tomatina jest festiwalem dla ludzi różnego wieku. Następnym razem weź ze sobą kogoś w kogo będziesz mógł rzucać
1 5 1