Odpowiedzi

2010-01-20T14:15:18+01:00
Wszyscy sami zapracowywujemy na swoje życie w przyszlości.
Każdy z nas ma jakieś cele w życiu, marzenia. Jeśli tylko będziemy potrafili dobrze wykorzystac naszą młodośc, możemy osiągnąc w życiu bardzo wiele.
Wszystko zależy od tego, jak teraz podejmiemy trudne decyzje, jaką drogą pokroczymy, jacy będziemy w stosunku do innych. Wierzę, że to wszystko do nas powróci... Jacy my będziemy dla innych, tacy oni będą dla nas.
Jak teraz się postaramy to zapracujemy na przyszłośc, takie będą nasze losy. Na własne życzenie...
7 2 7
2010-01-20T14:20:14+01:00

Sądzę, że każdy jest kowalem swojego losu, ponieważ od samego człowieka zależy jak wykorzysta własne życie.
Od nas zależy kim staniemy się w przyszłości. My zadecydujemy jak potoczy się nasze życie. Ludzie mają wolność wyboru dlatego robimy z życiem co chcemy. Od nas to zależy jak tą wolność wykorzystamy, czyli jak wykorzystamy nasze własne życie ? Od Pana Boga uzykaliśmy jakieś talent. Niektórzy dostali 1 niektórzy więcej. Musimy wypełnić swoje powołanie i pomnożyc te talenty, by dobrze zyc na tym swiecie.
Watro zastanowić się nad sensem życia. Nie morze ono się stać puste, wręcz monotonne. Musimy w życiu obrać cel i drogę, którą musimy iść. To że żyjemy zawdzięczamy Stwórcy, a nasze życie jemu oddajemy. Nie wolno jest się nam poddawać lecz śmieało przez nei iść.
Podsumowując moją wypowiedź, zgadzam się z postawioną tezą. Każdy chciałby dokonać czegoś w życiu, dlatego trzeba się starać.

"nic wielkiego nie zostanie osiągnięte bez wielkich ludzi, a ludzie są wielcy tylko wtedy, kiedy bardzo pragną takimi być..."
6 3 6