Odpowiedzi

2010-01-20T14:50:57+01:00
Rano obudziłam się ok. 6 rano. Wyszłam z psem na spacer i poszłam do szkoły. Ze szkołyu wróciłam ok godziny 14.30 i potem zjadłam lekcje i odrobilam lekcje. Była godz 16 i zaczełam się uczyć do 17. O 17 wyszłam na dwór z koleżanką do 20.30 i po dworzu zjadłam kolkacje i grałam na komputerze do godz 22. Ok 22.30 skończyłam oglądać mój ulubiony serial i poszłam spać....


Zycze powodzenia...
2010-01-20T14:54:20+01:00
Dzisiaj rano, kiedy się obudziłam poczyłam, że to będzie najlepszy dzień w moim życiu. Wychodząc z łóżka z mojej twarzy nie schodził uśmiech.
Byłam tak szczęśliwa aż postanowiłam zrobić śniadanie do łóżka rodzicą.
Byli mile zaskoczeni. Popołudniu z mamą pojechałyśmy do supermarketu, napoczątku myślałam, że jadę z mamą kupić produkty spożywcze, ale nie mama zrobiła mi niespodzianke i zabrała mnie do sklepu z ciuchami.
Kupiła mi tyle wspaniałych rzeczy..
Byłam w niebo wzięta.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T14:56:21+01:00
I woke up in the morning and ate breakfast with my mum. After that I cleared up the mess in my room. Then I went shopping with my mother. First she spent an hour trying on different styles of jeans . Finally she found a pair she liked. Next that we went to supermarket. After two hour' shopping for food we were ready to go home. When we arrived to home we had a meal. In evening I took my dog for a walk. After that I took a shower and went to sleep.


Obudziłam się rano i zjadłam śniadanie z mamą. Potem posprzątałam bałagan w moim pokoju.Potem poszłam z mama na zakupy.Najpierw ona spędziła godzinę na przymierzaniu róznych spodni. Wreszcie znalazła parę która jej się podobała.Następnie poszłyśmy do supermarketu. Po dwóch godzinach robienia zakupów byłyśmy gotowe na powrót do domu. Kiedy wróciłyśmy zjadłyśmy posiłek. wieczorem zabrałam psa na spacer. Potem wzięłam prysznic i poszłam spać.