Odpowiedzi

2010-01-20T15:10:54+01:00
Recenzja filmu Ksiezyc w nowiu
Przystojny wampir -Edward zgadza się na zamienienie jego ukochanej Belli, pod warunkiem, że wezmą ślub. Zazazazdrosny Jacop nie jest z tego zadowoly. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić—normalne życie bez konieczności picia krwi. W tym samym czasie do miasteczka wsi dochodzą informacje o zaginieniu kolejnych osób. Życie Belli jest zagrożona. Victoria chce pomścić śmierć swojego przyjaciela – Jamesa. Rodzina wampirów chce załagodzić spór, aby oddalić się od zagrożenia.
1 4 1
2010-01-20T15:14:33+01:00
Tylko mnie Kochaj
Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Ryszard Zatorski. Scenografię do filmu stworzyła Anna Adamaszek a muzykę skomponował Maciej Zieliński. Głównego bohatera zagrał Maciej Zakościelny, który wcielił się w rolę przystojnego architekta Michała. Na jego drodze pojawiają się nagle trzy kobiety Agata, Julia i kilkuletnia Michalina. Rolę Agaty zagrała Agnieszka Dygant, Julii – Agnieszka Grochowska a małej Michaliny – Julia Wróblewska. Akcja filmu rozgrywa się w dzisiejszych czasach w ruchliwej Warszawie, w środowisku młodych architektów, a pod koniec przenosi się w malownicze okolice Sopotu.
Dużą zaletą filmu jest nowoczesna muzyka ze znanymi polskimi i zagranicznymi przebojami ostatnich lat.Najbardziej z całego filmu podoba mi się rola Michaliny. Była bardzo trudna, ale siedmioletnia Julia Wróblewska poradziła sobie z tą rolą bardzo dobrze.
Film bardzo mi się podobał. Był ciekawy, momentami romantyczny i zaskakujący. Oglądałem go z wielką przyjemnością. To komedia, przy której można się pośmiać, wzruszyć i zrelaksować.Moim zdaniem film jest godny polecenia dla każdego widza, zarówno dorosłego, jak i dziecka.
3 4 3
2010-01-20T15:17:12+01:00
Po dzisiejszym oglądnięciu filmu pt. ,,Zmierzch" jestem nim zachwycona. Opowiada on o ciężkim życiu wampira zakochanym w pewnej nastolatce. Uważam , że film ten jest warty oglądnięcia i każdemu się spodoba. polecem.