Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-20T15:57:10+01:00
1. Pewnego dnia Ania postanowiła zaprosić Dianę do siebie. Przygotowała wszystko co było im potrzebne i z niecierpliwością czekała na swą przyjaciółkę.
Gdy w końcu przyszła zaczęły się bawić ze sobą. w pewnej chwili Ania zaproponowała jej sok porzeczkowy, Dianie spodobał się ten pomysł. Gdy koleżanka się bawiła Ania poszła do spiżarni i przez pomyłkę zamiast soku porzeczkowego wzieła wino. Po dwóch szklankach wina Dianie zaczęło się kręcić w głowie zaniepokojona Ania postanowiła odprowadzić przyjaciółkę do domu. Mama Diany, zobaczywszy córkę w takim stanie bardzo się zdenerwowała i nakrzyczała na Anie i zabroniła się im kolegować.
Myślę, że to najśmieszniejsza przygoda z książki.


2. Pewnego dnia do domu Ani przybył kupiec. Zaoferował jej farbę do włosów, lekkomyślna Ania uwierzyła kupcowi i za wszystkie swoje pieniądze kupiła tą farbę w tajemnicy przed Marylą, gdyż nie lubiła swoich rudych włosów.
Gdy Maryla z Mateuszem wyjechali do miasta po zakupy Ania postanowiła pomalować włosy. Gdy Maryla wróciła i zobaczyła kolor włosów Ani zaczeli się z Mateuszem śmiać. Ania nie wiedząc z czego się śmieją pobiegła do lusterka, jakież było jej zdziwienie gdy kolor jej włosów okazał się zielony. Maryla postanowiła że trzeba obciąć dziewczynce włosy.
Ania długo pamiętała tą przygodę a na jej wspomnienie wszyscy się śmieli. Myślę że to najśmieszniejsza przygoda Ani.

Mam nadzieję że ci pomogłam ; ))
2 5 2