Odpowiedzi

2010-01-20T15:57:22+01:00
Kochana Wiktorio !
Chciałabym opowiedziec ci co nieco o siążce pod tytułem ten obcy
otóz jest to bardzo miła lektura która uczy nas bardzo wielu rzeczy które pomagają nam w codziennym życiu . bardzo wiele można sie od nie nauczyc.ta ksiażka jest bardzo mila lektura ktora sie bardzo milo i przyjemnie czyta poniewaz nie est ona zbyt dluga i zawiera bardzo wiele milych i ciekawych rzeczy .naprawde powinnas przeczytac te oto lekture i mam nadzirje ze przyniesie ci ona tyle samo wspanialych i ciekawych doznac co mi.
twoja najwierniejsza przyjaciolka asia
ps. czekam na odpowiedz kiedy juz przeczytasz ta wspaniala ksiazke.
21 3 21
2010-01-20T15:57:53+01:00
(data,miejscowosc)
np.
Drooga Zosiu! :)
Na początku mego listu serdecznie Cię pozdrawiam! Dzisiaj chciałabym cie zachęcic do przeczytania wspanialej ksiazki pt:,,Ten Obcy''
1 rozwiniecie "Ten obcy" jest bardzo ciekawą książką i na dodatek lekturą szkolną. Opowiada o przyjaźni dzieci oraz miłości, a także o chłopcu, który szukał wuja, bo uciekł z domu. Jego matka zmarła, ojciec bił Zenka i nie przejmował się jego słowami.
(tutaj mozesz sobie wybrac rozwiniecie, bo sa 2 do wyboru) :)
2 rozwiniecie.Opowiada o przygodach czwórki przyjaciół: Pestki (wygadana, trochę jak chłopak) Uli (cicha, skromna) Marian (dojrzały, rozsądny) Julek (dziecinny, porywczy)
Mają swoją "wyspę" o której nikt nie wie. Pewnego razu zjawia się tam jakiś chłopak.
Rozmawia z Ula, ma zranioną nogę i gorączkę. Później dowiadują się że nazywa się Zenek Wójcik , że ma ojca alkoholika i że szuka wujka który buduje most. Później Zenek jest głodny i kradnie 50 zł potem nie ma domu i mieszka u uli a potem wszystko szczęśliwie się kończy.
Zakoncznie Polecam też książkę tej samej autorki pt. "Inna?" Uwielbiam jej książki, zachęcam do czytania wszystkich!!!
70 4 70