Odpowiedzi

2010-01-20T15:54:11+01:00
Moim idolem jest Stefanie Germanotta pseudo Ledy GaGa . Bardzo ją lubię , ponieważ ma ona swój własny styl ubierania wiele sławnych osób bedzie z pewnością powtarzać jej styl , jest ona pewna siebie i nie zwraca uwagi na to co inni o niej mówią plotki itp. KOcham również jej piosenki np. Poker face, Bad romance,Love Game, Just dance ...
Jej wady moim zdaniem Lady nie ma wad jest dobrą osobą pewną siebie.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T15:57:21+01:00
A więc najlepszym dla mnie wzorcem idola był Michael Jackson , niestety już nie żyje ale i tak pozostanie w moim sercu.
Miał zaledwie pięćdziesiąt lat gdy zmarł , ale "super " gwiazdą stał się gdy miał dwadzieścia lat , jego muzyka stała sie częścią treści naszego życia.Michael Jackson był jedną z tych nielicznych istot ludzkich, które naprawdę mogą być nazwane legendą .Choć największe sukcesy miał już za sobą, Jackson przygotowywał być może jeden z największych powrotów w historii show-biznesu. Nie było mu dane go zrealizować, ale jego muzyka, liczba sprzedanych płyt i liczba współczesnych mu gwiazd, które ustawiły się w kolejce, żeby złożyć hołd człowiekowi, który wywarł potężny wpływ na nas wszystkich, dowodzą, że niezależnie od swoich kontrowersyjnych ekstrawagancji i życiowych zawirowań, Michael Jackson był naprawdę jednym z największych.

Ten wypełniony zdjęciami album, który miał się ukazać, by uświetnić wielki powrót do dziś staje sie hołdem złożonym Michaelowi JacksonowiMam nadzieję ze cos pomoglam :)